emailFB instagram

09 czerwca 2016

Storck, Nimm2, Smiej żelki, Mlekoduszki

Duszki, które straszą? Nie tym razem! Na ich widok nasz Maciuś bardzo ucieszył się! Mlekoduszki to przerażająco dobre smakołyki nie tylko dla najmłodszych. Przyciągają do siebie nie tylko kolorowym opakowaniem, ale również swoim bogatym w witaminy smakiem! Jedna paczka Mlekoduszków zawiera mnóstwo witamin, które są potrzebne do rozwoju naszych pociech, Ich skład przedsawiam poniżej.Mlekoduszki to nie tylko witaminy, ale również smak pysznych owoców takich jak: jagoda, wiśnia, jabłko, cytryna, brzoskwinia-marakuja oraz czerwona pomarańcza. Każdy jeden mlekoduszek to połączenie owocowej galaretki z pyszną mleczną pianką. Smakują wyśmienicie i to kazdemu! Filip, kolega Maciusia z przedszkola. Oboje razem łobuzują. Zaobserwowałam nawet ostatnio niektóre zachowania już przejęte od Filipa u naszego synka. W końcu przysłowie "przy kim przystajesz, takim się stajesz" nie tylko działa w związkach :)) Tak czy siak po zajęciach przedszkolnych również w miarę możliwości spędzają razem czas. I powiem Wam coś - obydwoje polubili Mlekoduszki! Sami zobaczcie :)
Raz na jakiś czas nasze pociechy podczas zabawy zajadają Mlekoduszki. Ale zanim je zjedzą muszą oczywiście je obbadać. Rozciągają je, podgryzają osobno piankę od owocowej galaretki, straszą się nimi nawzajem :D Sposobów jest mnóstwo na dobrą zabawę! Skoro naszym szrabom smakują Mlekoduszki, to podejrzewam, że i Waszym smykom posmakują. Stacjonarnie można je kupić we wszystkich spożywczakach, jak również widziałam je ostatnio na stacji benzynowej. Kosztują niecałe 4 zł. Nasze przedszkolaki Wam polecają! :))


A na tym osobistym Mlekoduszku Maciuś ma już swoje ulubione piosenki z przedszkola oraz odcinki Tomka i jego przyjaciół.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly