emailFB instagram

08 czerwca 2016

Stella Pack, Worki na śmieci

Wiadomo, że ekologia jest na czasie i każdy próbuje dbać o nią. Każdy po swojemu, lecz rezultaty są różne. Segregacja śmieci również nie tak dawno wkroczyła do naszych mieszkań. Nawet niektóre sołectwa wysyłali mieszkańcom umowy o segregację śmieci. Jak dla mnie pomysł jest dobry - na plus ekologii. Niewyobrażam sobie, aby w jakimś mieszkaniu w tym wypadku nie było worków na śmieci. No nie widzę tego. Nie w dzisiejszych czasach. Dla nas worki muszą być mocne oraz szczelne. Dlatego postawiłam niedawno na worki do śmieci firmy Stella Pack . Dziś kilka słów o nich.

Firma Stella Pack jest właścicielem unikalnej technologii przetwarzania odpadów foliowych w granulat służący ponownie do produkcji wyrobów foliowych, dzięki czemu nasza produkcja jest PROEKOLOGICZNA i ogranicza zanieczyszczenie środowiska naturalnego. I to właśnie wyróżnia firmę Stella Pack spośród innych firm. No i jeszcze to, że jest jednym z największych, światowych producentów worków na świeci, do tego producentem świadomym tego, jak ważna jest ochrona środowiska.
Oferta worków na śmieci: worki na śmieci z taśmą ściągającą o zapachu lawendy 60 litrów, worki na śmieci z taśmą ściągającą o zapachu lawendy 35 litrów, worki na śmieci z uszami 60 litrów, worki na śmieci z uszami 35 litrów.


Worki na śmieci z taśmą ściągającą LAWENDOWE

Służą do pakowania odpadów sanitarnych i śmieci. Worki w kolorze oraz o zapachu lawendy. Wykonane ze specjalnej, trójwarstwowej folii LDPE dzięki czemu są wyjątkowo odporne na rozerwanie i wyjątkowo szczelne. Praktyczna taśma pozwala na szybkie i higieniczne zamknięcie worka oraz jego przenoszenie. Worki dostępne w rozmiarach: 35l, 60l, 90l, 120l.


Worki na śmieci Z USZAMI WYTRZYMAŁE
Służą do pakowania odpadów sanitarnych i śmieci. Wykonane z dużo bardziej odpornego na rozerwanie surowca HDLD. Posiadają tzw. uszy ułatwiające zawiązywanie worka i wygodne jego przenoszenie. Worki dostępne w kolorach: białym – rozmiar 20l, niebieskim – rozmiar 35l i 120l oraz granatowym – rozmiar 60l.  Przez okres ponad trzech miesięcy zużyliśmy każde opakowanie worków na śmieci. Rzeczywiście są trwałe i mocne. Najbardziej przypadły nam do gustu te z uszami, tym bardziej, że jest lepszy komfort w zanoszeniu ich do kontenerów na osiedlu. Oferta nabycia jest naprawdę szeroka i wcale nie droga. Do nabycia m.in. w :Eurocash Dystrybucja (Stella i Lula), Cash & Carry (Stella i Lula), Market Detal (Stella, Lula same gąbki kąpielowe), Kaufland (Stella), Netto (Stella), Drogerie Rossmann (Stella), Groszek i Eurosklep (Stella), Leclerc (Stella, Lula), Auchan (Lula – chusteczki odświeżające), Selgros (Stella, Lula), Żabka (Stella).


A u Was jakie naczęściej wybierane są worki na smieci ? 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly