emailFB instagram

10 czerwca 2016

Bielenda, Algi morskie

Algi dzięki swoim właściwościom znalazły szerokie zastosowanie w kosmetyce. Bogate w pierwiastki algi są chętnie wykorzystywane do produkcji kosmetyków. Seria Algi Morskie Bielendy to wynik obserwacji i wnikliwego podejścia do pielęgnacji skóry właśnie za pomocą jednych z najciekawszych i najsilniejszych składników aktywnych oraz ekstraktów pochodzenia morskiego. Dziś kilka słów o mojej pielęgnacji twarzy algami morskimi.


Dobroczynny wpływ alg na skórę i zdrowe ciało znany jest od dawna i wielokrotnie znalazł swoje odzwierciedlenie w powracających trendach kosmetycznych. Linia ALGI MORSKIE Bielendy to wynik obserwacji i wnikliwego podejścia do pielęgnacji skóry właśnie za pomocą jednych z najciekawszych i najsilniejszych składników aktywnych i ekstraktów pochodzenia morskiego. Proponujemy naszym Klientkom wyjątkowe formuły skupiające niezwykle efektywne substancje. Na szczególną uwagę zasługują dwie formuły: HYDROŻELOWA – dla produktów dla skór najmłodszych (bez oznaczeń wiekowych na opakowaniu) – bardzo lekka, półżelowa konsystencja nie obciążająca skóry, idealnie spełniająca jej potrzeby, świetnie wchłaniająca się. Poza pakietem składników aktywnych pochodzenia morskiego, produkty o tej formule zawierają dodatkowo naturalny polisacharyd ALGINAT. Jest on niezwykle skuteczny w walce ze starzeniem, działa odmładzająco, immunostymulująco, nawilżająco i regenerująco oraz ma zdolność wiązania toksyn. HYDROAKTYWNA – dla produktów nawilżających 40+, 50+, 60+ – lekka nawilżająca formuła o niezwykłej skuteczności w kwestii ochrony przed odwodnieniem naskórka, dbająca o jego gospodarkę wodną, aby jak najdłużej utrzymać atrakcyjny, świeży i młody wygląd. Aktywne działanie silnie nawilżające utrzymuje skórę w dobrej kondycji i wspomaga jej walkę z oznakami starzenia. LIPIDOWA – dla produktów odżywczych i półtłustych 40+, 50+ i 60+ – bogata treściwa formuła dostarcza skórze bezpiecznych i łatwo przyswajalnych substancji odżywczych, wyrównuje gospodarkę hydro-lipidową, wygładza i zmiękcza naskórek.
Krem jest zamknięty w szklanym słoiczku o pojemności 50 ml. Słoiczek jest odkręcany. Sama aplikacja nie przynosi żadnych problemów, bo wystarczy nanieść krem na palce i później aplikować bezpośrednio na twarz o poranku po ówczesnym oczyszczeniu cery. Konsystencja kremu jest bardzo lekka.  Ma kolor śnieżnobiały i do tego bardzo przyjemnie pachnie. 
Podobnie jak powyżej, krem jest zamknięty w szklanym słoiczku o pojemności 50 ml. Słoiczek jest odkręcany. Sama aplikacja nie przynosi żadnych problemów. Konsystencja jest również lekka w śnieżnobiałym kolorze. Bardzo przyjemnie pachnie.
Hydroserum znajduje się w szklanej, małej buteleczceo pojemności 30 ml. Aplikacja odbywa się za pomocą pipety. Konsystencja serum jest transparentna i dwufazowa. Jest wodniste, ale nie przeszkadza to w żaden sposób wchłaniać się we wcześniej oczyszczoną cerę. Jego skład bardzo podpasował mojej wrażliwej cerze. W żaden sposób nie podrażnia, ani nie zaczerwienia jej. 


Seria Algi morskie ma to do siebie, że bardzo szybko wchałania się w twarz. Te pielęgnujące twarz dermokosmetyki bardzo przyjemnie pachną. Nie zapychają twarzy i są lekkie. Takie w sam raz dla mojej cery. Po ponad miesięcznym stosowaniu mogę stwierdzić, że jestem z nich zadowolona! Cała seria jest dostępna stacjionarnie oraz online. Moja cera polubiła się z tą serią! 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly