emailFB instagram

02 kwietnia 2016

Clarena, 100% Certus Collagen Beauty Drink

Każda z nas chce, aby nasza skóra była w idealnym stanie. Robimy sobie różnego rodzaju maseczki, chodzimy do spa, albo też zażywamy różnego rodzaju suplementy diety. Niedawno spotkałam się właśnie suplementem diety o japońskiej formule, który połączeniu z zabiegami kosmetycznymi oraz odpowiednią pielęgnacją domową pozwala uzyskać najlepsze efekty. Jest nim 100% Certus Collagen Beauty Drink


Beauty Drink jest umieszczony w plastikowej buteleczce o pojemności 60 ml. Jest to niewiele, ale w zestawie jest aż 8 sztuk. Więc jedna buteleczka spożywana regularnie każdego dnia daje nam coraz to lepsze efekty. 


100% Certus Collagen Beauty Drink to jedyny oparty na japońskiej recepturze Beauty Drink z kolagenem, dostępny na polskim rynku. Napój gwarantuje poprawę kondycji skóry już po 3 tygodniach stosowania! 100% Certus Collagen Beauty Drink zawiera aż 6000 mg kolagenu morskiego i 120 mg aktywnych witamin oraz bogactwo minerałów! Hydrolizowany kolagen odbudowuje włókna podporowe skóry, zmniejszając przy tym głębokość oraz ilość nawet bardzo wyraźnych zmarszczek. Odbudowa skóry właściwej gwarantuje widoczną poprawę owalu twarzy oraz wzrost elastyczności, gęstości i jędrności skóry. Dlatego produkt nazywany jest „eliksirem młodości”! 100% Certus Collagen Beauty Drink ma najłatwiej przyswajalną - pitną formę kolagenu, która wspomaga rewitalizację i odnowę skóry od wewnątrz

Drink ma płynną konsystencję o słomkowym kolorze i zbliżony jest do jabłkowego smaku. Posmakował mi! Posiada w swoim składzie mnóstwo witamin:

  • Witamina C – pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry.
  • Witaminy A i E – chroni skórę przed niszczącym działaniem wolnych rodników.
  • Witamina B12 i B6 – przeciwdziałają osłabieniu i uczuciu zmęczenia organizmu.
  • Witamina B1 – niezbędna w utrzymaniu zdrowej kondycji skóry i paznokci.
  • Witamina D3 – reguluje wchłanianie wapnia.
  • Niacyna – niezbędna w utrzymaniu zdrowej kondycji skóry.
  • Kwas pantotenowy – stymuluje podziały komórkowe skóry.
  • Kwas foliowy – stymuluje wzrost i odbudowę komórek skóry.
  • Selen i cynk – pomagają zachować zdrowe i lśniące włosy.
  • Biotyna – przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu skóry i błon śluzowych. 
A zawarty w nim również kolagen hydrolizowany odbudowuje włókna podporowe skóry, wygładza zmarszczki, spowalnia procesy starzenia się skóry. 
Kuracja kolagenowa jest jak najbardziej potrzebna osobom, które zmagają się z widocznymi już oznakami starzenia, takie jak kurze łapki czy już dość widoczne zmarszczki. Na stronie producenta zestaw 8 sztuk możecie zakupić  TUEfekty poprawy kondycji skóry już są widoczne po 24 dniach! (tak obiecuje producent). Dziś rano wypiłam jedną buteleczkę jaką miałam i do tej pory nie zauważyłam, aby mnie uczuliło, bądź miałabym się nabawić zaczerwienień. Myślę, że jak moja skóra będzie mieć bardziej widoczne oznaki starzenia, to pomyślę o tym zestawie dla siebie! 
PS. Recenzja miała charakter informacyjny, niżeli miałoby to być moje zdanie po skończonej kuracji. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly