emailFB instagram

01 kwietnia 2016

Dafi, Dzbanek filtrujący Astra Unimax MI w komplecie z bidonem

Z dzbankami filtrującymi moja rodzina w szerszym gronie zna się nie od dziś. Już od dobrych kilku lat w naszym codziennym rytuale jest filtrowanie wody z kranu i użytkowanie jej do spożycia czy to bezpośrednio, czy też podczas przygotowania posiłków. Wiadomo, musimy również zaopatrzyć się w filtry, które dają nam pewność, że woda z kranu jest oczyszczona i gotowa do spożycia. Dziś kilka słów o naszym nowym dzbanku filtrującym Astra Unimax MI, który również ma w komplecie bidon. 


Sam design dzbanków mało zmienia się pod względem ogólnym, jednak każdy model dzbanka różni się od siebie. Opływowy i delikatny zarys dzbanka bardzo ładnie prezentuje się w naszej kuchni. Otrzymaliśmy go w kolorze grafitowym.  Jego kompaktowy rozmiar o pojemności 3 litrów umożliwia przechowywanie go na drzwiach lodówki. Niezwykle łatwe jest napełnianie wody przez specjalny wlew bez konieczności zdejmowania klapy. Kalendarzowy wskaźnik wymiany filtra jest manualny. Zawsze kiedy umieszczam nowy filtr, ustawiam na nim datę kiedy został wymieniony nowy filtr. Niektórzy również preferują ustawić datę kolejnej wymiany filtru na nowy. Dla mnie osobiście to nie ma znaczenia, ważne aby pamiętać, że każdy filtr, bez względu na rodzaj, ma swoją żywotność na około 30 dni bądź na przefiltrowanie około 150-200 litrów (wszystko jest uzależnione od jej jakości).


Uniwersalny dzbanek filtrujący, łączący atrakcyjny design z wygodą użytkowania. To funkcjonalny produkt wybierany przez osoby, które często gotują. Jego nowoczesny wygląd idealnie wpasowuje się w wystrój każdej kuchni. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej.
Do filtrowania wody kranowej używamy filtra wzbogaconego o pierwiastek życia - magnez. Włączając do diety wodę zawierającą ten pierwiastek jesteśmy pewni, że w łatwy i przyjemny sposób zapewniamy sobie źródło dobrze przyswajalnego magnezu.


Filtry magnezowe zapewniają nie tylko skuteczne oczyszczanie wody, ale także wzbogacają ją o magnez, który jest podstawą zdrowej diety i utrzymuje nasz organizm w równowadze. Magnez potrzebny jest do życia jak woda. Dlaczego więc tego nie połączyć i pić wodę bogatą w ten biopierwiastek? Właśnie takie rozwiązanie proponuje swoim klientom marka Dafi, oferując im filtry AquaMAG, których zasyp został wzbogacony o jony magnezu. Stosując je w kuchni, można nie tylko oczyścić wodę kranową, zmiękczyć ją i pozbawić chloru, ale także wzbogacić o magnez. Dzięki temu napoje przygotowane na bazie przefiltrowanej wody staną się jeszcze smaczniejsze, a przede wszystkim będą źródłem magnezu w codziennej diecie. Organizm ludzki najlepiej przyswaja magnez właśnie z wody, ponieważ wypita przez nas woda nie przechodzi przez skomplikowane procesy trawienne. Pijąc więc wodę przefiltrowaną przez wkład AquaMAG, można mieć pewność, że niedobór magnezu będzie codziennie niwelowany. Dzięki temu zapobiegnie się stanom zmęczenia, depresji, skurczom mięśni oraz schorzeniom układu krążenia.

Jak już wcześniej wspomniałam, do dzbanka również jest dołączony przezroczysty, wykonany z plastiku bidon o pojemności 0,5 litra. Jest idealny dla osób będących dużo w ruchu, jak ja. Jednym słowem nie umiem siedzieć w miejscu. A bidon zabieram do torebki i na spacer i do auta, umieszczam go w drzwiach i kiedy są korki to piję przefiltrowaną wodę z owocami. Odkąd go mam jest moim nieodłącznym kompanem w codziennym życiu. 
No i dla mnie super niespodzianką okazał się na dzbanku grawer "Ania, od dziś jestem tylko Twój" :)) Pewnie, że mój, bo nie oddam go nikomu! ;)Na stronie producenta owy dzbanek możecie zakupić za niecałe 60 zł. Jak dla nas bezprecedensowo nie było wymówek, aby go nie nabyć, gdyż przefiltrowana woda to dla nas codzienność, tym bardziej, że już ją używamy jak wstaniemy! Polecamy go i Wam, gdyż jest to duża oszczędność na kupnie dodatkowych butelek z niegazowaną wodą, no i czas zaoszczędzony na własne przyjemności.  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly