emailFB instagram

06 lutego 2016

Winiary, Krajanki (paczka ambasadorska od Rekomenduj.to)

Jakiś czas temu otrzymałam wiadomość mailową, że zostałam #ambasadorkaWINIARY krajanek. Po tej informacji kilka dni później kurier dostarczył mi paczkę. Po prawie dwutygodniowych testach przyszła na nie pora, aby je ocenić. Jak wypadły? Sami zobaczcie. W paczce otrzymałam: 

  • 5×Krajanka Buraczkowa
  • 5×Krajanka Ogórkowa
  • 5×Krajanka Warzywna
  • Ulotki
  • Przewodnik Ambasadorki
  • Ściereczka "Coś się kroi... na obiad"

Krajanki WINIARY – buraczkowa, ogórkowa i warzywna – pomogą Ci szybko przygotować smaczną zupę, kiedy nie masz czasu na długie kuchenne perypetie, a zdecydowanie masz ochotę na ciepły, rozgrzewający i smaczny posiłek. Krajanki według naszej receptury zawierają najlepsze składniki, które wzbogacą smak Twoich zup – te ulubione odkryjesz na nowo!


Krajanka buraczkowa WINIARY – niezastąpiona do zupy buraczkowej. Łączy w sobie najlepsze warzywa, zioła i przyprawy, które sprawią, że Twoja zupa z buraków czerwonych nabierze nowych wymiarów smakowych. Prosty przepis na zupę buraczkową – złożony i doskonały smak!Krajanka ogórkowa WINIARY – zastanawiasz się, jak zmodyfikować swój ulubiony przepis na zupę ogórkową, ale nie wiesz, od czego zacząć? Na dobry początek wypróbuj Krajankę WINIARY z ogórkiem, marchewką i kompozycją przypraw do zupy z ogórków kiszonych! Przygotuj tylko kwaśną śmietankę, ziemniaki i bulion mięsny – i zacznij gotowanie pysznej ogórkowej!Krajanka warzywna WINIARY – uniwersalna mieszanka warzyw, ziół i przypraw, wzbogacona przecierem pomidorowym. Idealna na przykład do jesiennego kapuśniaczku, który rozgrzeje w każdą niepogodę.


Moi znajomi oraz rodzina stwierdzili, że do przygotowania każdej z zup oprócz danej krajanki potrzebna jest dodatkowo porcja danych warzyw. Wtedy dana zupa jest bardziej "treściwa" i bogatsza w smaku. Sama krajanka nie jest w stanie odnieść się do zupy przygotowanej wyłącznie z warzyw. Oczywiście krajanki są przygotowane z myślą dlatego, aby szybciej nam się przygotowywało obiad i poświęciło się czas na inne przyjemności. I tu się zgodzę, ale jeśli chodzi o smak żadna nie jest w stanie odzwierciedlić mi zupy, którą przygotowywały nam nasze babcie lub mamy. Każda z krajanek posiada również w sobie alergeny, na które muszę koniecznie zwracać uwagę, ponieważ nasza najmłodsza pociecha jest na nie podatna. Tak więc zdecydowanie wolę sama od podstaw ugotować zupkę dla najbliższych. Jeżeli miałabym wybierać, to buraczkowa krajanka najbardziej nam przypadła do gustu. Najbardziej odzwierciedlała smak buraczanki. Jednak ostateczną decyzję pozostawiam Wam, a dlaczego? Bo każdy ma inne gusta smakowe i każdy lubi coś innego. To jest tylko nasze zdanie. Ciekawi mnie czy już którejś smakowaliście. Która Wam najbardziej smakowała ?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly