emailFB instagram

07 lutego 2016

Kampania Streetcom - Activia, Jogurt Naturalny i Owoce #idealnepolaczenie #nowaactivia #zdrowieiprzyjemnosc

Kolejna smaczna kampania w której biorę udział, to kampania Activia, Jogurt Naturalny i Owoce przygotowana przez Streetcom. Jak to zawsze na samym początku bywa, zgłosiłam się do testów, dostałam pozytywną odpowiedź o zakwalifikowaniu się, a po około tygodniu otrzymałam przesyłkę z pysznymi jogurcikami do domu. 


W paczce Ambasadorskiej znajduje się 16 podwójnych opakowań jogurtu Activia z owocami i 13 ulotek do rozdania znajomym. Paczka była zapakowana profesjonalnie, styropianowe opakowanie, i dodatkowo w środku znajdował się wkład chłodzący. Tak czy inaczej dla mnie paczka spokojnie imitowała przenośną lodówkę, bo jogurty były zimne w dniu otrzymania przesyłki. 

Nowa Activia to niespotykane połączenie zdrowego i niesłodzonego jogurtu naturalnego z odrobiną przyjemności w postaci pysznych owoców. 


Jak widać na pierwszy rzut oka jogurt posiada przezroczyste opakowanie, co sprawia, że od razu zauważamy, że warstwa jogurtu jest oddzielona od warstwy owoców. Jogurt można jeść na wiele sposobów - można go zmieszać lub jeść  łyżeczka po łyżeczce jogurt, aby dotrzeć do owoców. Jest jszcze jedna opcja - zanurzamy łyżeczkę na dno i wydobywamy mus owocowy z odrobiną jogurtu naturalnego. Także, jak kto woli :)
Moi najbliżsi oraz znajomi również smakowali jogurty Activia. Każda ich opinia była pozytywna. A jaka mogła być inna, skoro za każdym posmakowaniu jogurtu kryje się samo zdrowie oraz przyjemność, której można oddać się za każdym razem!  Mi osobiście najbardziej posmakował jogurt brzoskwiniami. Mmmmm - przepyszny :)) Bardzo dużym atutem jest to, że brak w nim zawartości cukru. Owoce świetnie dają radę, bo same w sobie są słodkie! Activia to mój kompan w diecie, dzięki której chcę osiągnąć swój cel - zrzucenie zbędnych kilogramów po porodzie naszej  pociechy. A dobra dieta i ćwiczenia są odpowiednim motywatorem do odpowiedniego efektu końcowego.Podsumowując, kampania Activia wywarła na moich najbliższych, znajomych oraz moim pozytywne wrażenie. Jogurty są smaczne i zdrowe. Poprosimy więcej takich smakowitych kampanii :))


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly