emailFB instagram

23 czerwca 2015

Poduszka ciążowa typ 7 firmy SuperMami

Ciąża to okres kiedy rodzi się w nas nowe życie... Każda kobieta przechodzi ten błogosławiony stan bardziej komfortowo lub mniej. Mniej zapewne w trzecim trymestrze, gdzie ciążowy brzuszek już zaczyna być nam uciążliwy, a my same mamy mniej siły na wszystko i musimy dużo wypoczywać, aby nasze długo wyczekiwane szczęście przyszło na świat zdrowe i z dnia na dzień nabierało coraz to więcej sił witalnych. W tym mniej komfortowym czasie przyszła mi na ratunek poduszka ciążowa typ 7


Jak widać jest to duża poducha w kształcie cyfry 7. Jest puchata i bardzo wygodna pod względem odpoczynku, jak i samej wygody. I pierwsze co, to wzór pokrowca skradł moje serducho. W sam raz pasuje do wystroju naszego salonu, jak i pokoju naszych chłopców. 

Wymiary poduszki:Sam design poduszki już mnie urzekł, ale również jej wykonanie jest niczego sobie. Precyzyjnie uszyta, jak również materiał jest bardzo wygodny i nie podrażnia mojej skóry. Również nie ma problemu ze ściągnięciem pokrowca z poduchy, aby go móc wyprać w niedalekim czasie. 
Zamek jest również dobrze wszyty i nie zacina się. 


W tych ostatnich dniach przed porodem bardzo przyniosła mi ulgę w wypoczynku. Wcześniej brzuszek ciążył mi do dołu i delikatnie pobolewało mnie podbrzusze. Spanie lub popołudniowa siesta z poduchą SuperMami dała mi komfortowy wypoczynek, bo brzuszek delikatnie opierał się na podusi i już mnie nic nie bolało. 


Gdy już nasz Bartuś pojawił się na świecie mocno już w pierwszej dobie jego życia walczyłam z laktacją (bo z Maciusiem miałam z nią delikatne problemy). Do dziś odpukać synek pije mleko z piersi, a poducha jest wygodą dla Bartusia, bo stabilnie sobie leży w odpowiedniej pozycji, aby na spokojnie pić mleczko. 


Sprawdza się też jako kojec dla Bartusia.Również nasz Maciuś w podczas zabawy wykorzystuje ją jako podgłówek. Poducha jest naprawdę wygodna pod tym względem, bo można się w nią wtulić i tak po prostu sobie na niej poleżeć. Także widzicie, że poduszka SuperMami jest funkcjonalna i można z niej korzystać prawie w każdej sytuacji, aby nam było bardziej komfortowo podczas odpoczynku. Mimo to możecie ją nabyć w promocyjnej cenie 123 zł. Cena jest adekwatna do produktu, tym bardziej, że każdy z niej może korzystać. Jak najbardziej polecamy!Zapraszam Was na stronkę SuperMami
i do polubienia ich fanpage
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly