emailFB instagram

25 czerwca 2015

Nasza rodzinna multirama 09 z szablonem firmy artePoint"I wtedy przyszedł maj, zamieszał w moim sercu 

Zgubiłam cały żal... poczułam co to szczęście 
Tylko szczęście, Całe szczęście, Tylko szczęście..."


Od tych słów piosenki Varius Manx pt. Maj mogłabym przyrównać naszą znajomość z moim mężem. Nie to, że kojarzy mi się ona z jakimś konkretnym wspomnieniem, a jedynie początek jak to się wszystko zaczęło. Po dwóch latach wzięliśmy ślub cywilny, następnie po dwóch latach przyszedł na świat Maciuś i po trzech Bartuś. Wszystko staraliśmy się razem z mężem odtworzyć w naszej multiramie 09 z szablonem
Multirama składa się z dziewięciu ramek, których łączna powierzchnia 
w projekcie wynosi 77x70 [cm].
W paczce otrzymałam do montażu ramek ich projekt, zawieszki na ścianę 
oraz mini poziomicę w postaci breloczka. 
Wybraliśmy z mężem ciemny brąz kolor ramek, ze względu na dopasowanie 
w salonie do mebli, aby wszystko ładnie ze sobą współgrało. 


Dziś również odebraliśmy wywołane zdjęcia od fotografa, które mieliśmy w zamiarze umieścić w naszej rodzinnej multiramie. Gdy przyszliśmy ze spaceru, od razu mąż zabrał się za montaż. Najpierw było wkładanie zdjęć do ramek i układanie, jak już ostatecznie będą wisieć na ścianie. 
Przekładaliśmy, układaliśmy, aż poszłam na kompromis z mężem i w ostateczności nasze ułożenie ramek delikatnie odbiegło od głównego projektu, które nałożyła wcześniej firma. Później montaż na ścianie, gdzie mini poziomica była nam niezbędna przy każdej powieszonej rameczce.
W rezultacie nasza rodzinna multirama wygląda następująco.
Nasz kącik rodzinno-gościnny dodatkowo wzbogaciliśmy właśnie naszymi zdjęciami. Wszystko bardzo fajnie ze sobą współgra. Dodatkowo powiem, że ramki są o tyle bezpieczne, że ich szybki są wykonane z pleksy, dzięki czemu nie ma mowy o ich rozbiciu. Estetycznie i z precyzją jest wszystko wykonane, a montaż nie sprawia trudności. Multirama 09 na stronie producenta możecie zakupić za 99zł. Myślę, że cena jest w sam raz, bo wszystko jest naprawdę dobre jakościowo i można taką multiramą przywołać naprawdę miłe wspomnienia... ;)
Zapraszam Was na stronkę artePoint
oaz do polubienia firmowego fanpage


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly