emailFB instagram

30 stycznia 2022

Jak radzić sobie z emocjami i pokonać własne bariery dzięki kursowi online?

Jak radzić sobie z emocjami?

W ciągu naszego życia często poddajemy się wielu testom na inteligencję, czy sprawdzianom zdobytych już wcześniej kompetencji, jednak mimo to rzadko są to testy na inteligencję emocjonalną. Może ucieka nam ze  świadomości, że ten obszar jest taki sam, jak każdy inny. Możemy go również rozwijać, uczyć się nowych umiejętności, trenować je. Wiadomo, że uczymy się przez całe życie czegoś nowego i wyciągamy z każdych lekcji potrzebne dla nas wnioski. Są to bardzo wartościowe lekcje i dlatego komfort, jaki daje dobre zarządzanie własnymi emocjami, może wiele wnieść do naszego życia. Dlatego warto uczyć się, jak radzić sobie z emocjami, zwłaszcza z tymi najbardziej skrajnymi.

 


Od czego rozpocząć, aby poradzić sobie z emocjami?

Bardzo istotną kwestią jest to, aby już na początku trafnie je nazywać. To jest klucz, aby przejść do kolejnych kwestii, takich jak  dowiedzieć się czym są emocje, z jakimi sobie nie możemy poradzić i szukamy wyjścia poprzez udanie się do specjalisty. W szukaniu metod na lepsze radzenie sobie z emocjami, warto na chwilę się zatrzymać oraz uświadomić sobie, czym tak naprawdę są emocje. Otóż emocje są naszą reakcją na konkretną sytuację, która je wywołała. Są w pewnym sensie interpretacją rzeczywistości, jakiej doświadczamy. A co dalej za tym idzie, że z pewnością mamy na nie wpływ.

Kiedy jednak mamy możliwość, to bardzo ciekawym rozwiązaniem może okazać się np. kurs online, który z pewnością wywoła w nas pewne przemyślenia, pokieruje inaczej i z pewnością nas wyciszy.  Czasami wystarczy, że napijemy się ciepłej herbaty lub kawy i usiądziemy w wygodnym dla nas miejscu oraz zrelaksujemy się. Sama ostatnio trafiłam na ciekawy kurs online, który pokazał mi jak kierować swoimi emocjami, zachować przy tym spokój oraz mieć nad nimi stabilizację. 

 


 

 

"Kurs Lepszy Ty autorstwa Dominika Linkiewicza ma na celu sprawić, aby nasze życie było dużo łatwiejsze, niż dotychczas. Jest skierowany dla osób, które chcą poprawić jakość swojego życia.

 

 DZIĘKI KURSOWI: 

  • Nauczysz sobie radzić z emocjami,większość ludzi nie potrafi zarządzać nimi,co powoduje w dłuższej perspektywie pogorszenie nastroju, lub stany depresyjne.
  • Skumulowane emocje powodują dużo szkód na zdrowiu.
  • Emocje tworzą myśli,im masz częściej dobry humor tym masz pozytywne myśli, i przełoży się to na twoje życie i zdrowie.
  • Znikną negatywne przekonania oraz myśli 

Wiesz że nasze przekonania tworzą emocje i rzeczywistość? Poradzisz sobie z kryzysami życiowymi/emocjonalnymi lub ich uniknie. Lepiej będziesz radzić sobie z wyzwaniami, planami, decyzjami-bo wiesz, już za co się wziąć i że emocje to nic groźnego,a gdy miną,wtedy zaczynasz działać. Pozbędziesz się barier i ograniczeń np.strach przed lataniem samolotami-lub cokolwiek co przeszkadza Ci w życiu. Zmniejszysz poziom stresu, co powoduje więcej luzu,spokoju i radości w życiu. Na pewno przełoży się to na wszystkie płaszczyzny życia (praca, kariera, związek, biznes, relacje międzyludzkie, zdrowie psychiczne)

 

A MOŻE...

 

  • denerwuje Cię szef, współpracownik w pracy
  • czasem partner, dziecko, teściowa.
  • coś innego..
  • masz strach przed nieznanym, przyszłością, przed lataniem samolotami, itp.

 

Jesteś często:

-smutny/a

-przerażony/a

-rozdrażniony/a

-przygnębiony/a

-niepewny/a

-inne

 

Może nie możesz spać w nocy z powodu myśli o przeszłość lub przyszłość.

Jest natłok myśli,nie możesz się zrelaksować.

 

Masz migreny?

Częsty objaw nadmiaru stresu lub wybuchu emocji.

 

Wiedzę masz na całe życie, wykorzystasz to na każdej płaszczyźnie życia. A może pomożesz znajomemu w czymś w czym sobie nie bardzo dawał rady.

 


 

Ostateczny cel kursu:

Pozbyć się wszystkiego co negatywne, co ogranicza a w zamian za to uzyskać więcej luzu, radości, spokoju, zdrowia, czy pewności w życiu.

 

Kurs jest prosty, szybki i skuteczny.

Jest w formie audio.

 

Moje Motto:

Mało teorii -więcej praktyki. Dość gadania - więcej działania."

 


Jak radzić sobie z emocjami z pomocą powyższego kursu?

Radzić sobie z emocjami można nauczyć się poprzez różnego rodzaju metody i narzędzia, jakie mamy do wyboru na rynku. Mamy tendencję do wypierania, oddzielania się od tzw. złych emocji – złości, smutku, czy też strachu. A dla satysfakcjonującego życia ważne jest, byśmy potrafili z każdej odczuwanej emocji czerpać jak najwięcej. Trzeba pamiętać, że w każdej emocji jest ukryta dla nas wiadomość. Zwykle rodzą się one w odpowiedzi na różne sytuacje. Dajmy sobie przyzwolenie na chwilę smutku, stresu czy lęku – potraktujmy to jako pewien pozytywny znak w naszej życiowej podróży, który pozwoli  przypomnieć sobie co ważne, naładować akumulatory do dalszej drogi oraz wyruszyć znowu po osobistą satysfakcję i spełnienie siebie oraz swoich marzeń. Kurs z pewnością pomoże nam w tym wszystkim.

 

 Post sponsorowany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly