emailFB instagram

07 grudnia 2021

Dior Lip Glow - nawilżenie i kolor w jednym

Dior Lip Glow - nawilżenie i kolor w jednym

Nawilżające pomadki do ust zawsze wybierałam w okresie, kiedy jest tendencja do suchego powietrza. W moim zanadrzu znajdzie się sporo balsamów do ust z olejkami ochronnymi, jak również takie balsamy które lekko uwydatniają usta. Jednakże jestem zwolenniczką brązów, różów i wszystkich kosmetyków kolorowych, coby można zaliczyć do tzw. nudziaków. 
 
 
Dior Lip Glow to uniwersalny, podkreślający kolor balsam do ust z linii Dior Backstage występuje teraz w trzech wyjątkowych wykończeniach: pełne blasku, klasyczne odcienie Glow, a także całkiem nowe odcienie o wykończeniu matowym (Matt Glow) oraz holograficznym (Holo Glow). Inspirowany profesjonalnymi technikami wprost zza kulis pokazów mody Dior Lip Glow jest pierwszym, uniwersalnym balsamem do ust, który łączy w sobie kojącą moc ba Formuła wzbogacona w masło z mango i olej żurawinowy wykazuje właściwości odżywcze, technologia Color Reviver oferuje ustom naturalny różowy odcień, a aksamitne, matowe wykończenie gwarantuje transparentność koloru. Rezultatem jest oczywiście łatwy w noszeniu, pielęgnacyjny matowy makijaż, któremu nie sposób się oprzeć. To tak mocno w skrócie o moim pomadkowym odkryciu.

Pomadka Dior Lip Glow

Pomadka Dior

Linia pomadek Dior Lip Glow zapewnia paletę barw pasujących do każdego typu urody oczywiście z delikatnym, naturalnym efektem koloryzującym. Wybrałam ten najbardziej pasujący do mojego nudziakowego gustu, jak również do ojej karnacji. 

Dior Lip Glow na ustach


Co do trwałości pomadki, to spokojnie utrzyma się kilka godzin, bez jedzenia, jak również picia. Jednak jeden czy dwa kubki herbaty lub kawy jej niestraszne. Co prawda, ślad na kubku delikatnie zostaje, ale o dziwo szminka na ustach wyglądała równie intensywnie, jak od razu po nałożeniu. 
 
I co o niej sądzicie? 
Dajcie koniecznie znać w komentarzu.
 


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:
  • pozostawisz komentarz pod postem
  • zaobserwujesz mojego Facebooka
  • zaobserwujesz mojego Instagrama;

  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly