emailFB instagram

12 września 2021

Kilka powodów dlaczgo warto nabyć elektryczną hulajnogę.


W ostatnim czasie można zauważyć nowy trend w korzystaniu z urządzeń elektrycznych. Mamy do wyboru deski, hulajnogi, segway’e i wiele innych. Wiele osób korzysta ze swoich prywatnych, ale możemy skorzystać także z wypożyczalni “miejskich”. Prywatne firmy oferują wypożyczenie hulajnogi na minuty. To jednak zazwyczaj jest frajdą w większych miastach. Ale co, kiedy się chce pośmigać w mniejszych miejscowościach na elektrycznej hulajce? 
 
Elektryczna hulajnoga to nie tylko frajda dla dzieci, ale również dla młodzieży i dorosłych. Między innymi można dużo szybciej przemieścić się w wyznaczone dla nas miejsce. Frajdę z jazdy na niej również mają dorośli. 
 


 
 
Szybki i wygodny dojazd
 
Dotyczy to zarówno dzieci, młodzieży, ale także dorosłych. Zazwyczaj mieszkając w mieście do szkoły, na uczelnię, czy do pracy mamy od kilku do maksymalnie kilkunastu kilometrów. Można śmigać komunikacją miejską, ale jeżeli nie ma takiej możliwości to można śmiało użyć właśnie elektryczną hulajnogę. Takie hulajnogi przeznaczone są do jazdy po utwardzonych drogach, ale są też takie, którymi można bez problemu przejechać po lesie lub nieutwardzonej drodze. Wtedy można jeździć nawet na wsi, w górach i terenach podmiejskich, no więc dlaczego nie? :)

 
 
Bez wysiłku

Hulajnoga elektryczna jest dobrym wyborem, bo tu nie musimy dużo się męczyć odpychając się co chwila noga od podłoża. Więc tu hulajka elektryczna zyzskuje kolejne plusy. 

 

Małe gabaryty po złożeniu

 
W obydwu powyższych przypadkach dużą zaletą jest to, że hulajnoga elektryczna po złożeniu ma naprawdę niewielkie gabaryty. Kilka kilogramów i nieco ponad metr długości nie przeszkodzi w zabraniu hulajnogi do autobusu, tramwaju, czy pociągu, gdy akurat zacznie padać, albo chociażby do bagażnika i pośmigać gdzieś poza miastem. Jest przeznaczona dla każdego 

Hulajnoga elektryczna to obecnie nie jest wybór spomiędzy dwoma czy czteroma modelami, gdyż wybór jest bardzo duży. Od prostych modeli, z zasięgiem do kilkunastu kilometrów, przeznaczonych dla dzieci po wyczynowe modele z ogromnymi kołami, świetną amortyzacją i dwoma mocnymi silnikami dla prawdziwych wyczynowców i wielbicieli śmigania w terenie. Ale to już dla tych osób, które mają bogate doświadczenia w jeździe hulajką. 


Ekologia

Hulajnogi elektryczne nie wytwarzają żadnych spalin. Jeżdżąc nimi nie powodujemy powstawania części smogu, za którą odpowiadają auta i motocykle. Tu ogromne znaczenie ma właśnie ochrona środowiska, w którym żyjemy.

 

To tylko niektóre z powodów dlaczego warto nabyć elektryczną hulajnogę, takie bardziej z naszego doświadczenia. Jest ich dużo więcej, aczkolwiek dojdziecie do tego sami, jak już trochę pohulacie na takiej elektrycznej :)

 

A właśnie - śmigaliście już na elektrycznej hulajce?

Jak wrażenia? 


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:
  • pozostawisz komentarz pod postem
  • zaobserwujesz mojego Facebooka
  • zaobserwujesz mojego Instagrama;

  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly