emailFB instagram

02 czerwca 2021

Kadzidło płynące - Kominek Aromatly Aura z efektem spływającego dymu

Kominek Aromatly Aura z efektem spływającego dymu
Za oknem już jest o wiele cieplej, niż dotychczas. Wieczorami jednak jest chłodno, co jest nie podobne do tego czasu o tej porze roku. Ciepła herbatka i kocyk nadal wynagradza mi zdecydowanie cieplejsze wieczory. Dodatkowo umilamy sobie czas, zapalając kominek z efektem spływającego dymu.

Kominek Aromatly Aura to bardzo stylowy dodatek do naszego domu. Stylowy i wtapiający się w wystrój mieszkania jego design, jest bardzo efektownym wyglądem. Do kominka jest dołączone opakowanie z naturalnymi knotami o zapachu drzewa sandałowego. Zapach ten uspokaja, jak również wspomaga relaks. Dodatkowo oczyszcza powietrze oraz odstrasza owady i komary.
 
 

Naturalne kadzidełka z drzewa sandałowego posiadają niezwykle ważną funkcję, gdyż nie tylko zapewniają przyjemny zapach, ale mają pozytywny wpływ na nasze samopoczucie. Posiadają zatem lekko słodki, a zarazem pikantny, ciepły zapach jest bardzo wyraźny.  Sprzyja wyciszeniu oraz wspomaga medytację. Aromat drzewa sandałowego sprawia, że  nie lubią go bakterie i patogeny, które to zapach ten redukuje w otoczeniu zapalonego kominka o 94%.

 


Niewiarygodny efekt, który prezentuje ten kominek, to spływający dym, imitujący spływającą wodę. Tak snujący się delikatnie dym, jest o zapachu drzewa sandałowego, który tworzy bardzo ciekawy efekt wizualny.


 Więcej na temat takiego kominka przeczytacie na stronie sklepu: https://aromatly.pl/produkt/kominek-zapachowy-aura/, Kominek ceramiczny jest idealnym  pomysłem na prezent dla każdego z nas piękny design  oraz dla miłośników niepowtarzalnych przedmiotów. 

 

Dla Was kochani też mam kod rabatowy w wysokości 15% na hasło WP15. 

Rabat łączy się z promocjami na stronie. 

 

Podoba Wam się taki kominek ceramiczny? Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:
  • pozostawisz komentarz pod postem
  •  zaobserwujesz mojego Facebooka
  • zaobserwujesz mojego Instagrama;

  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly