emailFB instagram

28 maja 2021

Szczoteczka do czyszczenia twarzy Liberex Egg

Szczoteczka do czyszczenia twarzy Liberex Egg
Oczyszczanie twarzy jest niezwykle ważnym elementem podczas codziennej oraz rytualnej pielęgnacji ciała. Szczoteczki do twarzy są innowacyjnymi urządzeniami, które pomogą nam w zmywaniu makijażu, przygotowaniu twarzy do nałożenia kremu oraz w wielu przypadkach również w samym aplikowaniu kremu. Coraz częściej wybieramy te, które nie tylko łatwością zmieścimy je w dłoni, ale również będzie mieć w zestawie różne nakładki do oczyszczania twarzy. 
 
Szczoteczka do twarzy marki Liberex pozwala nam w prosty oraz przyjemny sposób zadbać o wygląd cery. Soniczne wibracje o częstotliwości 350/s zapewniają głębokie oczyszczanie, a 3 dostępne prędkości umożliwiają dostosowanie działania urządzenia do naszych potrzeb. 
 
Szczoeczka do czyszczenia twarzy

W zestawie, który znajduje się w minimalistycznym pudełku o śnieżnobiałym kolorze znajdziemy aż 3 wymienne nasadki do różnych rodzajów skóry. Dodatkowymi i równie ważnymi zaletami Liberex Egg są: wodoodporność IPX6, inteligentne timery oraz długi czas pracy.


Szczoteczka soniczna zapewnia nam delikatne, a zarazem dokładne oczyszczanie. Głęboko przenika pory oraz skutecznie eliminuje brud, martwe komórki, pozostałości makijażu, a nawet wągry. Do głębokiego oczyszczania poleca się prędkość 6500/min., natomiast do złuszczania naskórka 5000/min. Ostatnia i najszybsza prędkość 3800/min., funduje nam odprężający masaż. Silikonowa szczotka posiada trzy nasadki, takie jak:  z miękkim włosiem o średnicy 0,05 mm nadaje się do pielęgnacji wrażliwej skóry, a szybkoschnąca szczotka, której włosie ma średnicę 0,075 mm pozwala dokładnie oczyścić pory. 
 

Szczoteczka posiada wytrzymały akumulator, który naładujemy w niespełna 1,5 h. Po jednym ładowaniu, gdzie będziemy korzystać z urządzenia przez 2 minuty dziennie, można na spokojnie cieszyć się jego niezawodnym działaniem, nawet do 45 dni. Szczotka ładuje się bezprzewodowo za pomocą dołączonej do zestawu bazy. Kolejnym bardzo ciekawym atutem jest to, że można oczyszczać skórę, stojąc pod prysznicem, czy w wannie, gdyż jest wodoodporna. 
 
Trzeba jednak koniecznie pamiętać, że szczoteczkę do oczyszczania twarzy wybierana jest zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Działa niczym jak peeling oraz masażer. Poza samym oczyszczaniem skóry pomaga też pozbywać się martwego naskórka. Odtykamy też pory skóry, co przekłada się na mniejszą ilość zaskórników. Doskonale też działa na wcześniej rozszerzone pory oraz wszelkiego rodzaju zmiany wynikające ze zbyt wysokiej aktywności gruczołów łojowych. Szczoteczka jest niewielkich rozmiarów i waży zaledwie 139 g. Można swobodnie stosować ją nie tylko w domu, ale też poza nim. Mimo to jednak muszą uważać osoby posiadające skórę atopową oraz naczynkową - mogą jeszcze bardziej podrażnić skórę. 
 
Podsumowując, jestem zadowolona z użytkowania szczoteczki. Co prawda moja cera nie wymaga codziennego jej stosowania, więc jej czas użytkowania na załadowanej baterii wystarcza mi na dłużej. żadna z nasadek nie podrażnia mi cery, dobrze oczyszcza. Rytualne domowe spa z jej udziałem to czysta przyjemność. 
 
Używacie w swojej pielęgnacji twarzy szczoteczki sonicznej do oczyszczania cery?  Dajcie koniecznie znać w komentarzu pod postem.


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:
  • pozostawisz komentarz pod postem
  • zaobserwujesz mojego Facebooka
  • zaobserwujesz mojego Instagrama;

  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly