emailFB instagram

07 kwietnia 2021

Pierwsze kroki z hulajnogą wyczynową

Pierwsze kroki z hulajnoga wyczynawą
Jak myślicie, kiedy jest najlepszy moment, aby rozpocząć przygodę z wyczynową jazdą? Wszystko zależy od umiejętności –  sprawności fizycznej oraz gotowości do rozpoczęcia nauki. Już niektóre przedszkolaki całkiem nieźle sobie radzą w skateparku, ale można tez dostrzec, że nawet starszak nie będzie jeszcze na taką jazdę do końca gotowy, bo braknie mu odwagi.
 
Rozpoczęcie przygody z hulajnogą wymaga przede wszystkim nabycie porządnego sprzętu. Tania hulajnoga z supermarketu nie wydaje mi się, że wytrzyma dużych obciążeń podczas skoków i akrobacji. Potrzebna jest profesjonalna hulajnoga wyczynowa. Tylko tego typu hulajnogę będziemy mogli bezpiecznie obracać w powietrzu, czy naskakiwać na niej na rampy.  Ale czy tego chcemy już na początku, kiedy zaczynamy pierwsze kroki na hulajnodze wyczynowej? Otóż nie! 
 
Kiedy już listy do zajączka wielkanocnego zostały napisane i narysowane nowe wymarzone hulajnogi Globber, to kilka dni później chłopcy otrzymali świetne hulajnogi. Kierowaliśmy się przede wszystkim wzrostem chłopców oraz ich dotychczasowymi  umiejętnościami. 
 
Pierwsze kroki z hulajnoga wyczynawą
Wiadomo, że bezpieczeństwo oraz komfort jazdy na hulajnodze jest bardzo priorytetową sprawą. Na to wpływa bardzo sporo czynników, więc z pewnością były to nasze rodzicielskie świadome wybory. 
 
GS 720 to świetny wybór dla początkujących, a zarazem wymagających entuzjastów ekstremalnej jazdy. Idealna do stawiania pierwszych kroków, a może bardziej pierwszych skoków na torach skateparków. 

Zaczęliśmy powoli, aby nasz starszak oswoił się z hulajnogą. Pierwsze koty za płot w naszym miejskim skateparku i z odwagą poszedł ćwiczyć na mniejszych lotów miejscówkę przeznaczoną dla początkujących. 

hulajnoga wyczynawa GS 720 Globber

hulajnoga wyczynawa GS 720 Globber

hulajnoga wyczynawa GS 720 Globber

hulajnoga wyczynawa GS 720 Globber

hulajnoga wyczynawa GS 720 Globber

hulajnoga wyczynawa GS 720 Globber

Były skoki na bezpiecznym podłożu, zaliczyliśmy pierwsze upadki już na hulajnodze. Jednak najważniejsze, że są to bezpieczne lądowania bez większych kontuzji. Tutaj właśnie koniecznie trzeba wspomnieć, że hulajnogi wyczynowe skonstruowane są w taki sposób, aby wytrzymały większe obciążenia. Posiadają jednoczęściową kierownicę, wzmocniony aluminiowy podest i małe kółka. W przeciwieństwie do hulajnóg miejskich, hulajnogi wyczynowe nie składają się i nie mają amortyzacji.

hulajnoga wyczynawa GS 720 Globber
 
Najważniejsze, że jest zapał i odwaga, która z czasem nabierze siły! Będą niejednokrotnie jeszcze wspominane pierwsze kroki starszaka. Będa coraz lepsze efekty, bo jest iskra w oku! Musimy pamiętać również, że jeśli nabywamy hulajnogę wyczynową w prezencie pamiętajmy, aby nie kierować się własnym gustem, a preferencjami przyszłego użytkownika. Nasz starszak bardzo lubi niebieski kolor, dlatego w kolorze morskim wpadła mu od razu w gust! Jak widać, jest zadowolenie. 
 
 
A Wy jak lubicie spędzać aktywnie czas? 


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:
  • pozostawisz komentarz pod postem
  • zaobserwujesz mojego Facebooka
  • zaobserwujesz mojego Instagrama;

  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly