emailFB instagram

25 marca 2021

Mezoterapia bezigłowa w zaciszu domowym - czy to bezbolesny sposób na odmłodzenie skóry?

Mezoterapia bezigłowa w zaciszu domowym

Mezoterapia bezigłowa zawsze gdzieś tam z tyłu głowy chodziła za mną. Dużo czytałam na jej temat i zagłębiałam się w jej skuteczne efekty. Takie efekty, z których mogłabym być zadowolona przez dłuższy czas. Przyszedł czas, kiedy podjęłam się zabiegu bezigłowej mezoterapii ale w zaciszu domowym. Czy to jest rzeczywiście bezbolesny sposób na odmłodzenie skóry? 

 

Takim zabiegom zdecydowanie wolę poddawać się wtedy, kiedy w większości czasu spędzamy w domu. Wtedy mam pewność, że moja cera po zabiegu na spokojnie dojdzie do siebie bez pośpiechu. Ogólnie dużo zabiegów na cerę są proponowane w okresie, kiedy ekspozycja na słońcu nie jest konieczna, a słońce nie jest aż tak intensywna. Mamy wówczas pewność, że nie narazimy cery na niekorzystne czynniki promieni słonecznych tuż po tym, jak wykonaliśmy dany zabieg. Więc sezon jesień- zima-wiosna są najlepsze ku takim właśnie zabiegom. 

 

Co to jest mezoterapia bezigłowa?  

 

Zabieg mezoterapii bezigłowej jest przeciwnością wersji bardziej inwazyjnej, wykorzystującej igły. Bazuje przede wszystkim na wykonywaniu licznych mikronakłuć w skórze. Mezoterapia bezigłowa polega na dogłębnym wtłoczeniu substancji pielęgnacyjnych w skórę twarzy w sposób całkowicie bezpieczny oraz nieinwazyjny. Proces ten nie uszkadza delikatnego naskórka, co jest bardzo ważnym atutem tego zabiegu.

W dzisiejszych czasach można swobodnie wykonać profesjonalne oczyszczanie skóry w swoim domu. Mezoterapia bezigłowa charakteryzująca się wysoką skutecznością, a jej efekty są widoczne niemal natychmiast. Jeśli będziemy korzystać z tego zabiegu systematycznie, to z pewnością można zobaczyć zamierzone efekty. Mezoterapia bezigłowa sprawi, że cera stanie się:

 • widocznie nawilżona,
 • odmłodzona - zmarszczki będą znacznie zredukowane,
 • ujędrniona,
 • wygładzona - blizny i rozstępy zmniejszą się,
 • oczyszczona,
 • promienna, o jednolitym kolorycie.

Podczas wykonywania zabiegu wykorzystywane są ultradźwięki, prądy lub światłoterapia. Najpopularniejszym jest zdecydowanie zabieg oparty na ultradźwiękach, który skutecznie wprowadza środki pielęgnujące w głąb skóry. Po takim zabiegu cera staje się widocznie nawilżona oraz odżywiona, zmarszczki zmniejszają się, a skóra nabiera elastyczności na dłuższy czas. Dodatkowa terapia fotonowa jest pomocna w walce z cerą problemową, skłonną do wyprysków. Dzięki połączeniu tych dwóch terapii można uzyskać wymarzoną ujędrnioną, rozpromienioną, jak również wyraźnie odmłodzoną cerę.

 

Wielokierunkowa pielęgnacja skóry

 

Wielokierunkowa pielęgnacja skóry pozwala nam w zależności od naszych potrzeb, stosowanie  zaawansowanego urządzenia do domowej mezoterapii bezigłowej. Tutaj doskonale wpisuje się urządzenie Beauty Fresh Skin marki Garett, które stanowi połączenie wielu zabiegów kosmetycznych.


Beauty Fresh Skin Garett

Beauty Fresh Skin Garett

Beauty Fresh Skin Garett

Urządzenie to działa w kilku trybach, które można wybierać w zależności od potrzeb i oczekiwanych efektów:

Tryb podgrzewania wspomaga demakijaż oraz odtyka pory. Skóra jest dogłębnie oczyszczona. Tryb wibracyjny z elektrostymulacją pomaga usprawnić metabolizm komórek. Skóra staje się bardziej elastyczna i widocznie napięta. Terapia fotonowa  w zależności od wybrane trybu pracy lampy możliwe jest osiągnięcie różnych rezultatów. Rozjaśnienie skóry, zmniejszenie porów, zredukowanie wydzielania sebum.

 Urządzenie Beauty Fresh Skin marki Garett właśnie działa na zasadzie terapii fotonowej w trzech trzech barwach: czerwonym, zielonym i niebieskim. Każdy z nich jest odpowiedzialny za dana funkcję zabiegową. Zatem można wyróżnić trzy tryby pracy lampy kosmetycznej: 

 

R (czerwony) - wybielanie i odnawianie skóry, zmniejszenie porów i leczenie rozszerzania naczyń krwionośnych.  

R (czerwony) - wybielanie i odnawianie skóry, zmniejszenie porów i leczenie rozszerzania naczyń krwionośnych.

G (zielony) - rozjaśnianie skóry 

G (zielony) - rozjaśnianie skóry


B (niebieski) - usuwanie trądziku, zmniejszenie produkcji sebum (łoju skórnego), eliminacja bakterii trądziku i poprawa przetłuszczonej skóry. 

 

B (niebieski) - usuwanie trądziku, zmniejszenie produkcji sebum (łoju skórnego), eliminacja bakterii trądziku i poprawa przetłuszczonej skóry.

Warto dodać, że dla uzyskania odpowiednich rezultatów i w zależności od wybranego trybu należy użyć wacika, płynu do oczyszczania cery, kremu lub olejku do nawilżenia. Efekt jest zdecydowanie lepszy, gdyż od razu jest lekko podgrzewany aplikowany produkt. 

Garett Mezoterapia bezigłowa w zaciszu domowym

Urządzenie Garett do mezoterapii bezigłowej jest bardzo proste w użyciu. Wystarczy naładować urządzenie i można je używać przez bardzo długi czas. Czas pracy jest wystarczający do wykonania co najmniej kilku zabiegów. Oczywiście wykonuję systematycznie dwa zabiegi - czerwony i zielony - w zależności od potrzeby. Produkt ma opływowy oraz zgrabny kształt, jest lekki, co powoduje, że zabiegi są czystą przyjemnością. I tu z czystym przekonaniem stwierdzam, że zabiegi mezoterapii bezigłowej za pomocą terapii fotonowej jest bezbolesne. Myślę, że takie domowe spa z odpowiednim oczyszczeniem cery w warunkach domowych jest potrzebne każdej z nas. Produkt posiada wielozadaniowe funkcje, wiec każda z nas znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. 


Dlatego mam dla Was niespodziankę w postaci kodu womenspassions20, który upoważnia Was do zakupu wszystkich nieprzecenionych produktów marki Garett. 


Czy korzystaliście już z zabiegu mezoterapii bezigłowej? 

Jakie są Wasze doznania?Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:
 • pozostawisz komentarz pod postem
 • zaobserwujesz mojego Facebooka
 • zaobserwujesz mojego Instagrama;

 • Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz

  Printfriendly