emailFB instagram

12 lipca 2020

Aranżacja wnętrz w skandynawskim stylu z plakatami Poster Store

Poster Store plakaty

Skandynawski styl w ostatnim czasie pochłonął mnie bez reszty, kiedy przeglądam setki stron z przeróżnymi aranżacjami wnętrz. Staram się, aby nie zagracać mieszkania i wybierać takie dodatki, które dodadzą mu uroku i zachowają nadal minimalistyczny styl. Kwiatów doniczkowych u nas sporo, nawet ostatnio wzięłam się za przesadzanie innych kwiatów, jak również kilka nabyłam od znajomych. Kolejne plakaty, tym razem z Poster Store oddały ich urok również na plakatach.

Skandynawskie plakaty Poster Store tworzone są zarówno przez lokalnego projektanta, jak i we współpracy z cenionymi artystami z całego świata. Tym samym klienci mogą bezpośrednio obcować z prawdziwymi dziełami sztuki. Ogromna pasja Oskara do projektowania, połączona z zamiłowaniem Tobiasa do zarządzania firmą, doprowadziły do udanej ekspansji do 28 krajów w Europie, a także do USA i Kanady - liczba ta wciąż rośnie.

Poster Store plakaty rośliny

Poster Store plakaty rośliny
 
Posterstore plakaty
Skandynawskie plakaty Poster Store

Skandynawskie plakaty Poster Store

Skandynawskie ramki Poster Store

Skandynawskie plakaty drukowane są lokalnie na ekologicznym papierze, pochodzącym ze szwedzkiego zakładu papierniczego Lessebo bruk. Montaż obrazów jest bardzo prosty. Z pełną dbałością o każdy szczegół, wszystkie detale są bezpiecznie zapakowane oraz zabezpieczone przed uszkodzeniem w transporcie, zanim dotrą do klienta. Nawet transparentne tworzywo posiada dodatkową folię zabezpieczającą przed uszkodzeniem. 

W ofercie sklepu znaleźć można również wzmocnione ramki aluminiowe w kolorze błyszczącego złota, miedzi, srebra i matowej czerni. Nie zabraknie tu także drewnianych ramek wykonanych z prawdziwego drewna dębowego, orzecha włoskiego oraz drewna sosnowego z czarno-białymi wykończeniami. Tym razem wybieraliśmy czarne drewniane ramki. Najbardziej do nas przemawiały. Również w stylu biało-czarnym - typowo w stylu retro mąż wybrał sobie do garażu plakaty, które niebawem tam będą na ścianie.

Poster Store plakaty retro

Domowe wnętrza stają się dużo bogatsze, kiedy urozmaicimy je w obrazy w minimalnym stylu. Od razu wydobywa się piękno, a minimalizm przemawia w każdym calu. W pokojach u chłopców pojawiły się plakaty dla dzieci o charakterze edukacyjnym, a jednocześnie motywującym. Tym razem Starszak wybrał sobie plakaty związane z układem słonecznym. Powiem Wam, że coraz bardziej interesuje się kosmosem i co się w nim dzieje ciekawego.


Poster Store plakaty układ sloneczny

Poster Store plakaty układ sloneczny

Kolejne świetne plakaty, jak i ramki, które cieszą się u nas w otoczeniu rodziny oraz znajomych wysokim zainteresowaniem. A to, że lubimy sprawiać niespodzianki znajomym nie jest do ukrycia. Poniższy obraz wraz z ramką trafił ostatnio również w ręce znajomych. Powiem wprost, że zrobił niesamowite wrażenie.

Poster Store obrazy

Mam dla was kod zniżkowy modzelewska30 na 30% zniżki na plakaty* w Poster Store,
ważny od 13 lipca do 13 sierpnia do północy.
*Z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Selection

Lubicie plakaty na ścianach?
Jakie motywy królują u Was najczęściej?


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:
  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;

  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly