emailFB instagram

21 czerwca 2020

Najmodniejsze torebki damskie w letnim sezonie

Torebki damskie Domodi

Torebka jest niepowtarzalnym i bardzo praktycznym elementem garderoby z którym rzadko rozstajemy się. Damskie torebki towarzyszą kobietom przez cały rok w wielu sytuacjach -  na zakupach, w pracy, jak również na uczelni, na placu zabaw z dziećmi oraz na spacerze. Dlatego niezwykle ważne jest aby torebka była pojemna, modna, jak i praktyczna. Mało tego - przy okazji powinna jeszcze mieć ciekawy wygląd, aby dobrze prezentować się jako dodatek do kobiecej stylizacji.

Od dawna wiadomo, że łączenie wzorów, jak również kolorów jest mile widziane w letnim sezonie, który uchodzi za najbardziej pozytywny oraz pełny energii. Nie warto więc unikać przełamywania schematów. Do tego jak najbardziej wystarczą nawet dodatki utrzymane w minimalistycznej stylistyce. Damskie torebki są w tym jak najbardziej dopasowane stylistycznie. Z letnimi stylizacjami wyglądają idealnie!

Domodi damskie torebki

W Domodi znajdziemy torebki damskie w każdym stylu oraz do każdej stylizacji. Domodi jest platformą z modą online (nie sklepem), która agreguje oferty wielu sklepów online i ułatwia wyszukiwanie odzieży i dodatków.

Oczywiste jest to, że mieszanie wzorów i kolorów, intensywne barwy oraz zaskakujące połączenia to nie są jedyne kierunki, które dominują w wakacyjnych trendach. Nawet wśród odważnych rozwiązań naszych stylizacji, znajdzie się miejsce na klasyczne torebki damskie, jakie można swobodnie dobrać sobie na platformie Domodi. Kobiety, które zdecydowanie lepiej czują się w stonowanych kolorach, mogą oczywiście zdecydować się na neutralne barwy. Latem warto postawić na jaśniejsze odcienie, dlatego dobrym wyborem są torby w modnych oraz ponadczasowych pastelach. Biel, szarości, pudrowy róż i nude to podstawa letniej garderoby, należącej do stylowej oraz eleganckiej kobiety. Lato to także morze kwiatów oraz wszelkich wzorów, które zachwyca mnogością barw oraz finezyjnych kształtów. W wakacyjnych trendach nie może więc zabraknąć również tych motywów. Ten ponadczasowy, jak i niezwykle kobiecy wzór zdobi wiele torebek, które są modne w tegorocznym letnim sezonie.

Damskie torebki w letnim sezonie

Jestem ciekawa, jakie torebki są w Waszym stylu. Która Wam się najbardziej podoba z propozycji Domodi? Dajcie koniecznie znać.


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:
  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;

  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly