emailFB instagram

22 kwietnia 2020

Wiosenne zmiany w mieszkaniu, które rzucają się w oczy nie tylko domownikom

Plakaty Desenio
Zmiany w mieszkaniu chodziły już za nami od dłuższego czasu. Niektóre z nich udało nam się sukcesywnie wykonać, a jeszcze inne plany poszykowała nam pandemia. Tak czy inaczej mamy ogromną nadzieję, że niebawem reszta naszych długo do zrealizowania celów ruszy z kopyta. Zmiany, jakie już zdążyliśmy dokonać, to z pewnością plakaty na ścianach u chłopców w pokojach i w kuchni. Już nie jednokrotnie przekonałam się, że mieszkanie w bloku oznacza jedno – każdy milimetr jest na wagę złota. Dla nas jest najważniejsze, aby to było wypełnienie funkcjonalne oraz estetycznie wykonane i niosły za sobą nie byle jaki przekaz. Plakaty Desenio właśnie takie są. 


      MOKA ESPRESSO


To obraz, który po prostu musiał zaistnieć w naszej kuchni. Celowo wybrałam motyw black and white, gdyż niebawem cały wystrój kuchni będzie miał taki motyw. Drugi i bardzo istotny powód, to dlatego, że w dzieciństwie na wsi również był ręczny młynek do kawy. Babcia miała bardzo podobny.  Uchwycony na tym ujęciu od razu przypomniał mi moje dzieciństwo spędzone na wsi. A poza tym uwielbiamy zapach świeżo mielonej kawy o poranku. Zrobiona w ulubionym kubku z mleczną pianką od razu stawia migiem na nogi. 

Kuchenne plakaty Desenio


     BIG BROTHER 


Ten plakat wybrał sobie sam nasz starszy syn. Pozbył się ostatnio ze swojego pokoju większość zabawek, którymi już nie bawi się i dał młodszemu synkowi do pokoju. Jego pokój z sezonu na sezon staje się bardziej młodzieżowy. Plakat jak najbardziej motywujący. Przemawia do niego w tym znaczeniu, że starszy brat jest czasami dużo lepszy, niż nie jeden superbohater. Wie doskonale, że daje przykład dla młodszego brata.. choć czasem jest to mega trudne, bo obydwoje potrafią nas wyprowadzić z równowagi.. - takie tam uroki macierzyństwa podejrzewam nie jednego rodzica :)

Big Brother Desenio

Big Brother plakat Desenio

KIDS WORLD MAP


Plakat z mapą naszej kuli ziemskiej jest powieszony na ścianie u naszego młodszego syna w pokoju. Nasz przedszkolak jeszcze ma dziecięce wyobrażenie o świecie i tak naprawdę poznaje go poprzez zabawę i zazwyczaj przemawiają do niego bardziej jeszcze animacje niż dokumentalne programy, albo zdjęcia z prawdziwego zdarzenia. Na mapie znajdziemy kontynenty i zwierzęta, które zamieszkują dane terytorium w świecie.  Jak dla niego bomba, bo przed snem zawsze potrafi się zapytać co za zwierzątko jest na mapie i gdzie ono mieszka. W tak prosty sposób można przekazywać dziecku ważne dla niego informacje o otaczającym go świecie. 

Kids World Map Desenio

Plakaty są wykonane z największą starannością. Mają minimalistyczny wygląd.  Można śmiało powiesić je na ścianie lub postawić na komodzie, półce - robią niewiarygodne wrażenie. Na stronie Desenio znajdziecie plakaty w przeróżnych rozmiarach. Oprócz plakatów są również ramki w różnych kolorach, jak również z różnego materiału. Do naszego mieszkania najbardziej przemawiały drewniane w kolorze czarnym. Plakaty oraz ramki dotarły do mnie bezpiecznie zapakowane, tak aby nic nie uszkodziło się. Nawet transparentne tworzywo posiada dodatkową folię zabezpieczającą przed uszkodzeniem. 

posters Desenio

Kolejna zmiana, jaka chodziła za mną to przesadzenie mojej prawie trzyletniej monstery. Bałam się, jak nie wiem co, bo jeszcze nie przesadzałam tak wielkiego kwiatu doniczkowego. Przed przystąpieniem do przesadzania oglądałam specjalnie filmiki na YT, aby nie zrobić czegoś nie tak. Ogólnie udało się i mamy teraz nieco inny kącik monsterowy w salonie niż dotychczas.  Zobaczcie  sami, jaki efekt. 

przesadzanie monstery

Zmian u nas na tyle póki co. Czekamy, aż obostrzenia związane z pandemią zostaną poluzowane odgórnie i ruszymy z dalszymi planami. Każdy, kto do tej pory nas odwiedził, to stwierdził, że mamy fajny gust, co do wyboru obrazów w mieszkaniu. Odpukując w niemalowane mówią, że monstera fajnie chowa się.. 

Mam dla Was kochani niespodziankę :)

Kod zniżkowy WOMENSPASSIONS na 25% na plakaty* w Desenio
ważny do północy 23.04.2020 r. 
Zaobserwujcie @desenio po więcej plakatowych inspiracji!

*Z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Handpicked/Collaborations/ PersonalizowaneA jakie zmiany w ostatnim czasie u Was zaszły? 
Pochwalcie się koniecznie w komentarzu. Post powstał we współpracy z Desenio. 

Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:

  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly