emailFB instagram

29 października 2019

Szybki pomysł na przygotowanie drugiego śniadania do szkoły i pracy

 drugie śniadanie do szkoły i pracy


Pierwsze śniadanie jemy  z chłopcami zawsze w domu i koniecznie na ciepło. Może nie jest to zbyt obfite śniadanie, ale zawsze wartościowe. Bartuś zazwyczaj zajada płatki owsiane na mleku, a  Maciek ze mną zajada kanapki. Nie wyobrażam sobie puszczać dzieci do przedszkola oraz szkoły z pustymi żołądkami. Z rodzinnego domu wyniosłam to, że nie wychodzi się z domu bez śniadania. Musi być i nie ma zmiłuj! Do tego oczywiście herbatka z miodkiem koniecznie musi być. Idzie zima, a poza tym  już jest chłodniej, więc warto odżywiać się wartościowo, aby nasza odporność była w miarę dobra. 


Jak wygląda nasze drugie śniadanie? 
 

Na drugie śniadanie często przygotowujemy z Maciusiem kolorowe kanapki. Przyznał mi, że uwielbia 'smarowane śniadanka', które wyniósł z przedszkola, do którego wcześniej uczęszczał.  Teraz Bartuś tam chodzi, więc ten nawyk z czasem wejdzie też w niego. Nie może u nas zabraknąć kolorowych i wartościowych sezonowych warzyw oraz chudych wędlin, jak również ciemnego pieczywa. Dodatkowo owoce i marchewka do schrupania. 

drugie śniadanie do szkoły i pracy

pomysł na drugie śniadanie do szkoły


Jak szybko i sprawnie przygotować drugie śniadanie?

Maciek wstaje rano i jak zje pierwsze śniadanie, to pomaga mi przygotowywać drugie śniadanko sobie do szkoły i mi do pracy. Pod jego okiem robię kanapki, on układa do kanapek warzywka i wędlinki, a później każdą z kanapek owijamy folią do żywności z ucinarką

folia do żywności z ucinarką

folia do żywności z ucinarką

Wysokiej jakości folia do żywności marki Gosia została wyposażona w profesjonalną ucinarkę do folii, dzięki której odcinanie folii na dowolny rozmiar jest łatwe i przyjemne. Dodatkowo można uzupełniać kartonik rolką folii do żywności marki Gosia 30m co pozwala na używanie go przez dłuższy czas.

folia do żywności z ucinarką

folia do żywności z ucinarką Gosia

folia do żywności z ucinarką Gosia

Tak przygotowanie drugie śniadanie do szkoły, czy nawet dla mnie do pracy jest kolorowe i wartościowe oraz odpowiednio zabezpieczone. Zawsze mamy pewność, że nasze kanapki będą w całości, aż do momentu, kiedy będzie czas na posiłek. 


Jestem ciekawa, jak Wy sobie przygotowujecie drugie śniadanko do pracy, szkoły lub na uczelnię. 
 U nas to idzie szybko i przyjemnie, a Wam? 
Korzystacie z produktów GOSIA?  Zapraszam do udziału w ankiecie :)  Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:


  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly