emailFB instagram

04 marca 2019

Avon, Woda perfumowana Luminata


Wiosna do nas zbliża się dużymi krokami, a z nią kolory i zapachy budzą się do życia. Również i my chcemy już zrzucić z siebie cieplejsze ubrania i poczuć się zwiewnie. Czas już zmienić te mocniejsze i bardziej otulające oraz rozgrzewające zapachy, na coś bardziej lekkiego. Oddychające kosmetyki, jak również eleganckie i zarazem słodko-orzeźwiające perfumy będą z nami zapewne na co dzień już w te cieplejsze oraz pełne słońca dni.

Luminata jest wodą perfumowaną dla kobiet wypuszczoną nie tak dawno przez Avon. Umieszczona w eleganckim oraz przezroczystym flakoniku o pojemności 50 ml, przypominający kryształ, przyciąga wzrok nie jednej osoby. Używam jej od jakiegoś czasu i muszę koniecznie stwierdzić, że posiada naprawdę przyjemny i nie drażniący zapach. Nuta głowy : gruszka i malina
Nuta serca : piwonia
Nuta bazy : drzewo

Luminata towarzyszy mi niemal codziennie. Lubię aplikować ją na ciało oraz odzież. Zapach jest wytrzymały przez około pół dnia. Spokojnie mi to wystarczy, tym bardziej, że zapach jest słodki - zdecydowanie jest wyczuwalny kwiat peonii. Iście wracający myślami do lata, podkreślający lekką nutkę orzeźwienia. 


W obecnej chwili w katalogu Avon jest w przecenie za niecałe 60 zł. Myślę, że nie jest to wygórowana cena za tak fajną skomponowaną nutę zapachową, która w dodatku unosi się naprawdę dość długo - nawet wtedy, kiedy jest już mniej wyczuwalny, ale gdzieś jeszcze można go wyczuć.  


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:


  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly