emailFB instagram

26 lutego 2019

Prezenty ślubne - jak trafić w gust młodej pary

prezent ślubny


Ślub - każda z nas o nim marzy lub marzyła zanim wyszła za mąż. Mieć swoją rodzinkę i mieć swoje własne miejsce na ziemi. My za jakiś czas wybieramy się na ślub znajomych. Wybór prezentu na tą najważniejszą okoliczność jest nie lada wyzwaniem. Nowożeńcy są otwarci i zazwyczaj wybierają pieniądze, które włożą na swój cel. Są tez tacy, którzy wybierają jedynie kwiaty, a pieniądze na prezent chcą przeznaczyć na charytatywne cele. Trafiliśmy na takich, którzy chcą funkcjonalne prezenty. Powiem Wam, że fajnie, bo lubię takie sama dostawać, aby nie zbierały kurz i nie stały latami na półce za szybką.


Prezent dla młodej pary w tej kwestii będzie funkcjonalny. Dobrze jest podpytać się co ich najbardziej rajcuje, co lubią najbardziej robić. Ciekawym rozwiązaniem będzie prezent, który z pewnością będą wspólnie wykorzystywać, aby jak najwięcej spędzać czasu ze sobą. 

Ciekawym rozwiązaniem prezentów dla nowożeńców mogą okazać się również:

1. Pakiet Exclusive w spa

To prezent, jaki z pewnością można wykorzystać w czasie urlopu lub w podróży poślubnej. Relaks dla każdego jest wskazany - wtedy wypoczywa nie tylko ciało, ale i dusza.  

2. Bon na zakupy do jednych z ulubionych sklepów z wyższej półki 

Zakupy każdy z nas uwielbia, tym bardziej, że można sobie pozwolić na coś, o czym od dawna marzymy. Takie eleganckie prezenty ślubne z pewnością przyniosą nam satysfakcję i będziemy z nich  bardzo często korzystali. 

3. Ekspres do kawy 

Sama kiedyś marzyłam, aby mieć ekspres do kawy. Dostaliśmy wówczas na kapsułki i był on wtedy na wypasie. Dziś już wchodzą w rachubę te ciśnieniowe na naturalną kawę, które idealnie sprawdzają się nie tylko w smaku ulubionej kawy, ale  również w walorach zdrowotnych. 

4. Zastawa stołowa dla 12 osób


Domowe spotkania rodzinne zdarzają się nie rzadko u nas. Co roku jest okazja, aby coś świętować. Jesteśmy też sami zapraszani w rodzinne strony męża. Wtedy gościnna życzliwość jest trafiona w powiedzenie 'czym chata bogata'. Dlatego taka zastawa wydaje mi się być trafionym prezentem. Tutaj również dołączę zestawy garnków jak i sztućce ze stali nierdzewnej - u nas takowe sprawdzają się już ponad 4 lata. 

5. Voucher na atrakcje sportowe

Jeżeli para młoda lubi spędzać czas aktywnie, to ciekawym rozwiązaniem będzie voucher na ich ulubioną aktywność sportową.  Z mężem nie lubimy również siedzieć za długo w domu. Lubimy podróżować rodzinnie lub jeździć na ciekawe atrakcje związane z aktywnością sportową - można wtedy się zrelaksować i aktywnie wypocząć. Dla nowożeńców fajną sprawą może okazać się spinaczka czy też lot w areotunelu lub skok na bungee. 

To tylko kilka najbardziej popularnych prezentów, jakie młoda para może otrzymać. Funkcjonalność prezentu jest chyba najbardziej trafionym w punkt odniesieniem. Osobiście u mnie sprawdzają się prezenty, które ładnie się prezentują w naszym wnętrzu. Nie jest ich za dużo, a wręcz minimalizm oddaje ich urok. Stonowane oraz  kontrastowe kolory to to, co najlepiej się u nas sprawdza. Idzie wiosna, więc sama zobaczę, co ciekawego można znaleźć w FabrykaForm.pl 

A Wy na co stawiacie, jeśli chodzi o prezenty dla nowożeńców? 
Co Wasi znajomi wybierają w formie prezentu? 


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly