emailFB instagram

24 stycznia 2019

Od podstaw do eksperta z kursami internetowymi Udemy + Niespodzianka!Mam mnóstwo pomysłów w głowie, które z pewnością chciałabym zrealizować. Nie mniej jednak zawsze lubiłam sięgać sama po wiedzę w swoich zainteresowaniach, aby na spokojnie sam na sam w zaciszu domowym zapoznać się ze wszystkim. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem okazały się kursy internetowe Udemy.

W moim przypadku musiałabym odnaleźć tą wyjątkową i jedyną grupę docelową. Jak widać w dzisiejszych czasach trudno o nią zawalczyć oraz trzeba trafić do ludzi od tak po prostu. W końcu o to chodzi, aby każda ze stron była zadowolona. 

Kursy Udemy są na tyle swobodne, że po kupnie ich na stronie internetowej możemy się zapoznać dokładnie z ich programem. Każdy rozdział jest umówiony w sposób najbardziej prosty i na tyle zrozumiale, że tę wiedzę pochłonie osoba, która nigdy z tematem nie miała do czynienia. 

Od kilku dni wsłuchuję się w słowa Moniki Czaplickiej i jej kursu pt. 'Sprzedaż w social media - zmień fanów w klientów'. W bardzo prosty sposób zapoznałam się z jej zdaniem na temat poszczególnych kanałów social media i mogę śmiało wywynioskować na co konkretnie muszę zwracać uwagę. 

Monika Czaplicka jest medialną osobą, która pomaga w zrozumieniu rozwijających się migiem kanałów social media. Potrafi w bardzo prosty sposób wytłumaczyć najbardziej kontrowersyjne zagwozdki. Daje do zrozumienia co jest tak naprawdę ważne i jakie narzędzia są nam najbardziej niezbędne do osiągnięcia właściwych celów. 


Zawsze na koniec kursu jest możliwość otrzymania certyfikatu po zakończonym kursie. Fajna sprawa, tym bardziej, że nabywamy nowe umiejętności poznawcze. Z czasem je z pewnością wykorzystamy do zdobycia naszego kolejnego celu. 

Dlatego takimi kursami chcę podzielić się również z Wami. Dużo moich czytelników - nie tylko z bloga podpytuje o kosmetyczne sprawy. Sam fakt jest taki, że jestem amatorem i uczę się sama na własnych błędach. Ostatnio koleżanka mi napisała, że praktyka czyni mistrza. 

Z tą myślą chcę Wam zaproponować dwa kursy samej Viktorii Klopotova . Nauczą Was przede wszystkim krok po kroku - bez wychodzenia z domu -  jak zadbać o swoje paznokcie. 

Kursy stworzyła Viktoriia Klopotova - mistrzyni w stylizacji paznokci. Kursy nauczą Was nie tylko ich malowania, ale również prawidłowego podkładania szablonów do wykonywania zadowalającej nas długości i jakości płytki paznokcia.


Zapoznajcie się z kursami i cieszcie się nowo zdobyta wiedzą, która z pewnością w niedalekiej przyszłości Wam zaowocuje! 

Po każdym kursie trzymasz certyfikat, nabędziesz ciekawe doświadczenia i będziesz mieć satysfakcję, że po prostu możesz sama stylizować paznokcie. 

Podsumowując, kursy Udemy są przeznaczone dla każdego z nas. Dla tych, którzy mają pasję i chcą ją rozwijać w jak najlepszy sposób. Chcą dać coś od siebie dla innych. Taka pasja przynosi korzyści dla obu stron. Rozwijajmy się w tym, co kochamy najbardziej! Wtedy nie będziemy odczuwać, że praca jest męcząca - a odwrotnie - jest zajebistą satysfakcją. Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:
  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly