emailFB instagram

27 stycznia 2019

Drugi sezon ferii zimowych w tej samej kurtce ?!

Ferie zimowe dobiegają u nas końca. Ostatni dzień,  kiedy na spokojnie możemy sobie wyjść na świeże powietrze i wybawić się. Niektórzy z nas spędzają ten czas z dziećmi w galeriach handlowych (bo jest handlowa niedziela), zaś drudzy uciekają poza miasto. Tak czy siak cieszą się rodzinnymi chwilami. My swoje ferie wspominamy fajnie i aktywnie. 


Dwa tygodnie temu, kiedy w piątkowe popołudnie wyszedł nasz starszak z przedszkola, to miło zaskoczył go śnieg. Od tamtego czasu nie było dnia, aby się w nim nie bawił. U nas, co prawda, na zachodzie śnieg był w kratkę, bo i temperatura na plusie się zdarzała. Bartuś dorównywał w hecach na dworze starszakowi. Tak czy siak mieliśmy co robić i fajnie się przy tym bawiliśmy. Pierwszy tydzień spędziliśmy edukacyjnie i aktywnie, zaś drugi Maciuś chodził codziennie na trening z piłki nożnej oraz miał zajęcia z siatkówki. 
Kiedy jeździliśmy na wieś, To czas nam tam uciekał migiem. Chwilę się pobawili i wylatali na świeżym powietrzu, a już się robił zmrok. Chłopcy również karmili ptaszki, obserwowali kociaki i zajadaliśmy pyszne oraz soczyste jabłka, zerwane jesienią prosto z sadu.Na zimę jednak przygotowujemy się ciepło i lekko. Chłopcom co roku muszę zmieniać wierzchnią odzież, bo rosną jak na drożdżach. Natomiast u siebie samej już nie koniecznie. W tym sezonie bardzo fajnie również sprawdziła się w te bardziej mroźniejsze dni zimowa długa kurtka bpc bonprix collection w kolorze szarym. Wybrałam sobie rozmiar 40, bo w tamtym roku byłam nieco szersza w talii. W tym roku to się u mnie zmieniło na plus i mogłam ją śmiało ściągnąć na sznureczkach w talii. Teraz w sumie w tym sezonie doceniłam jej możliwość regulowania. Zapięcie jest na dwustronny zamek. Posiada tunel w talii ( z którego jestem mega zadowolona), posiada kieszeń wewnętrzną z otworem na przewód słuchawek od smartphone. Posiada również charakterystyczne wcięcie i zaokrąglony dół jak u parki. Kurtka jest przewiewna i nieprzemakalna. Idealna na mroźne dni i harce z chłopcami. 
Przez ten rok, co ją posiadam to prałam ją dwa razy w temperaturze wyznaczonej przez producenta. Nic się nie zniszczyła i jest zadbana do dziś. Jestem z niej zadowolona i podejrzewam, że jak jeszcze schudnę, to zakupię sobie mniejszy rozmiar i chyba inny kolor. 

Jestem ciekawa czy u nas jest śnieg i jak się ubieracie w tego typu pogodę. 
Też preferujecie ciepło a lekko czy na cebulkę? 

Kurtka - Bonprix
Glany - Allegro
Spodnie - Pepco
Czapka - 4F


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:


  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly