emailFB instagram

09 października 2018

Z serwisem Furgonetka Giełda remont w pokoju dzieci zrobisz znacznie szybciej

Furgonetka Giełda

Przeprowadzki, remonty czy prace związane z wykończeniem mieszkania - to tematy, które dobrze znamy. Gdy wszystko jest starannie rozplanowane, prace remontowe posuwają się do przodu, zgodnie z harmonogramem. Natomiast gdy niespodziewanie zawala robotnik czy dogadany przewoźnik, cały plan trzeba konstruować od nowa. Znacie to uczucie? Bo my tak. Na szczęście temat przeprowadzek zakończyliśmy niespełna trzy lata temu, dlatego w dzisiejszym wpisie możemy podzielić się z Wami sprawdzonymi sposobami, które ułatwią remont czterech kątów.


Zacznijmy od początku. Każdy remont wiąże się z potrzebą przewiezienia dużej ilości kartonów, paczek, mebli czy sprzętów agd. Nie raz szukaliśmy taniego  transportu dla gabarytowych przedmiotów. Niejednokrotnie słyszeliśmy w ostatniej chwili, tuż po dogadaniu szczegółów, że ostatecznie transport się nie odbędzie z uwagi na niezależne od przewoźnika problemy. Dlatego od tamtego czasu, kiedy mamy w planach remont, wybieramy pewny i sprawdzony transport, który nie wysypie się w ostatniej chwili.


Nasz tegoroczny urlop trwał niewiele ponad dwa tygodnie. Oczywiste było to, że chcieliśmy jak najwięcej tamtego czasu poświęcić na odpoczynek i przyjemności. Jednak tak się złożyło, że na ten czas mieliśmy zaplanowany remont pokoi chłopców. Już kilkanaście dni przed odświeżeniem ścian w pokojach, szukałam sprawdzonego transportu nowych mebli, które planowaliśmy postawić w wyremontowanych już pokojach. Czytałam w sieci wiele pozytywnych opinii o serwisie Furgonetka Giełda - platformie umożliwiającej szybki, tani i bezpieczny transport niestandardowych przesyłek, i sama zdecydowałam się na skorzystanie z tej opcji.


Jak działa Furgonetka Giełda i dlaczego warto z niej skorzystać?


Użytkownicy, którzy potrzebują transportu, dodają przez platformę lub aplikację mobilną, bezpłatne ogłoszenie o planowanym zleceniu. W naszym przypadku był to transport mebli. Przewoźnicy zainteresowani realizacją zlecenia dodają wyceny. Co istotne, to zlecający sam wybiera najkorzystniejszą dla siebie ofertę. W serwisie zarejestrowanych jest ponad 4000 firm przewozowych, dlatego oferowane ceny są bardzo konkurencyjne. Serwis nie pobiera także opłat za korzystanie z platformy.


W prosty i przyjemny sposób, siedząc na tarasie i popijając popołudniową kawkę, zleciłam przywóz mebli z punktu A do punktu B. Serwis Furgonetka Giełda, z którego korzystałam przez aplikację mobilną, spełnił moje oczekiwania. Udało nam się dzięki niemu zaoszczędzić ponad 60% na transporcie mebli.


Transport mebli do pokoi chłopców przebiegł bardzo szybko i sprawnie, a co najważniejsze z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Mogliśmy na spokojnie, bez zbędnych nerwów, zabrać się za ich skręcanie. Dzięki temu w niecały tydzień wyrobiliśmy się z wszystkimi pracami remontowymi. Chłopcy uwielbiają spędzać czas w swoich pokojach, a mi wiele radości sprawiło układanie ubrań i wszelkich bibelotów do nowych regałów. Dzięki tak sprawnemu transportowi, mogliśmy na spokojnie zorganizować wyjazd do wrocławskiego Afrykarium i wykorzystać pozostałe dni urlopu na zwiedzanie i aktywny wypoczynek.


Czas remontu, mimo ogromu pracy, był niezwykle udanym okresem i mimo wszystko pozbyłam się nieprzyjemnych wspomnień związanych z poszukiwaniami transportu na “ostatnią chwilę”. W telefonie mam cały czas zapisaną aplikację Furgonetka Giełda, dzięki której w każdej chwili mogę znaleźć odpowiedni transport na różne okazje - już nie tylko te około remontowe.
Teraz nasz starszak cieszy się nowym pokojem, w którym ma swoją własną, prywatną przestrzeń. Młodszy syn również zyskał dodatkową powierzchnię, którą wykorzystuje do zabawy. To był strzał w dziesiątkę, by przez platformę Furgonetka Giełda, przyspieszyć remont w pokojach dzieci. Jestem ciekawa, czy Wy także korzystacie z usług serwisu? Jakie są wasze doświadczenia, związane z remontem i poszukiwaniem firm transportowych? Jestem ciekawa Waszych opinii.

Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:


  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly