emailFB instagram

02 października 2018

Nasza wieczorna kąpiel
Rytuał kąpieli jest już u nas wpisany w sumie od zawsze. Bardzo ważne jest to, aby dopasować odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne do typu naszej skóry. Postanowiłam już dawno, że do kąpieli będziemy używać produktów hipoalergicznych. I to nie wtedy, kiedy zdiagnozowano u młodszego synka AZS, tylko wtedy jak urodziłam Maciusia. Takie produkty są bezpieczne dla naszej skóry. Korzystamy z różnych produktów hipoalergicznych ze względu na to, aby ciało nie przyzwyczaiło się tylko i wyłącznie do jednego składu. Przez ostatni czas używamy teraz produkty myjące Rogé Cavaillè z linii Ultra High Tolerance zapewniające maksymalną ochronę różnych rodzajów skóry: od suchej do atopowej.Wspólnym mianownikiem dla wszystkich trzech produktów przeznaczonych do pielęgnacji wrażliwej i delikatnej skóry jest ich spora pojemność, bo aż 500 ml oraz dozownik w formie pompki. Posiada ona również blokadę przed niepożądanym użyciem produktu. 

Charakterystyczną cechą tego produktu jest to, ze jest przeznaczony do pielęgnacji skóry bardzo suchej oraz atopowej. Olejek myjący o wysokiej tolerancji, który zapewnia naszej skórze ochronę, a jednocześnie o nią odpowiednią dba. Posiada słomkową barwę, a jego konsystencja jest przezroczysta. Olejek myjący posiada aktywne lipidy, które przynoszą ulgę dla skry atopowej z podrażnieniami już po kilku dniach. U nas na szczęście skóra Bartusia jest w procesie remisji, dlatego u niego wchodzi w grę ciągła pielęgnacja ciała, aby jak najdłużej jego skóra była w dobrej kondycji. 
Ten produkt jest przeznaczony dla skóry suchej i bardzo suchej. Krem myjący zawiera masło z orzecha illipe, które jest bogate w naturalne kwasy tłuszczowe. Ultrabogaty krem myjący łatwo się wchłania, zapewniając skuteczną ochronę suchej skóry. Jego kremowa oraz śnieżnobiała konsystencja pozwala dokładnie umyć oraz ochronić naszą skórę przed dyskomfortem.


Żel o transparentnej i bezbarwnej lekkiej konsystencji, który jest przeznaczony dla wrażliwej oraz suchej skóry. Innowacyjny kompleks marki Cavaillès, który utrzymuje wodę w naskórku, odbudowując warstwę hydrolipidową. pomaga skórze zachować jej równowagę, przy czym bardzo przyjemnie pachnie.

Komfort skóry jest dla nas niezwykle ważny, tym bardziej, że szybko podatna jest podrażnieniom. Powyższe produkty zachowują jej zdyscyplinowanie na długo, przy czym bardzo przyjemnie pachną. Do kupienia na terenie całego kraju w aptekach oraz w drogeriach. Subtelna, a zarazem precyzyjna ochrona skóry jest mega ważna, aby zachować jej stan w jak najlepiej. Dlatego jeśli Waszym priorytetem jest pielęgnacja skóry, jej ochrona przed zaostrzeniami to te produkty są dla Was. Ciekawa jestem, czy już słyszeliście o tych produktach do kąpieli. Dajcie mi koniecznie znać. Zainteresował Cię ten post? Milo mi będzie, kiedy:

  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly