emailFB instagram

14 września 2018

Wyciskasz? To wyciskaj z wyciskarką wolnoobrotową Hurom H100

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100


Uwielbiamy soki, chyba każdy smak, ale pod warunkiem, że są to soki wyciskane wyciskarką w domowym zaciszu. Szczerze mówiąc nawet nie wiem kiedy ostatnio kupowałam soki do domu. Od tamtego roku już kategorycznie postanowione zostało, że zaczynamy pić soki i wodę. Widzę sporo w coraz lepszym samopoczuciu w samej sobie, no i chłopcy jakoś mniej chorują. Wszystko idzie nam na zdrowie. 

Od tygodnia używam innowacyjnej wyciskarki wolnoobrotowej Hurom H100, w której metalowe sita zostały zastąpione przez filtry. Posiada kolor czarny i idealnie pasuje w wystrój naszej kuchni. Używam ją dość często z myślą aby dawać rodzinie to co najzdrowsze. Już dawno miałam oko na wyciskarkę tej firmy, bo jak wiadomo firma Hurom z czterdziestoletnim doświadczeniem projektuje coraz bardziej nowoczesne wyciskarki. Marzenie każdego rodzica jest takie, aby dać jak najwięcej witalności dla naszej pociechy, aby zachowało zdrowie jak najdłużej. Takie samo założenie miała firma, aby stworzyć wyciskarkę, z której sok zachowa jak najwięcej witalności. No i udało się.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100

Sama wyciskarka nie jest ciężka, waży zaledwie 5,3 kg. Szybko się ją przenosi w ulubione miejsce w kuchni. W zestawie znajdziemy m.in.:
Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100


Montaż i demontaż jest wyjątkowo łatwy i intuicyjny. Nie trzeba nawet zaglądać do instrukcji, aby sobie z nim poradzić. Również z myciem nie mam problemu. Można wszystko dokładnie umyć pod bieżącą wodą. Dołączona do zestawu szczoteczka zapewni wyczyszczenie komór wyciskarki w najbardziej niedostępnych miejscach.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100

W najlepszych wyciskarkach wolnoobrotowych technologia wyciskania jest zupełnie odmienna i pozbawiona wszelkich noży. Podobnie jest również w wyciskarce wolnoobrotowej Hurom H100. Zastosowana w niej technologia wyciskania wzorowana jest na ręcznym wyciskaniu cytrusów a więc daleka jest od cięcia, krojenia czy rozrywania. Uzyskiwanie soku opiera się na pracy pod ciśnieniem i wykorzystaniu zestawu dwóch połączonych filtrów. Ulepszony, podwójny otwór wsadowy oraz pochylone o 7 stopni dno misy pozwala na całkowite jej opróżnienie aż do ostatniej kropli soku. Wolnoobrotowa wyciskarka Hurom H100 pozwala produkować nie tylko soki z owoców i warzyw, ale dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologi 3 filtrów oraz przystawki do lodów można przygotować w nich produkty premium takie jak: mleko z orzechów, lody czy sorbety. Cicha konstrukcja wyciskarki pozwala na korzystanie z niej wszędzie i o każdej porze, a nowoczesny design idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń, nawet tą najbardziej wymagającą. Dodatkowo z wyciskarki wolnoobrotowej uzyskujemy sok poprzez zgniatanie, a nie jak wcześniej poprzez ścieranie. Jest on w miarę bardziej klarowny, mniej natleniony oraz zawiera mnóstwo aminokwasów, witamin oraz minerałów potrzebnych dla każdego z nas.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100

W książce z przepisami znajdziemy bardzo dużo ciekawych przepisów na ulubione soki, które poprawią nasz wygląd zewnętrzny skóry, mogą również oczyścić, jak i poprawić kondycję oddechową. Dzięki tej wyciskarce zrobimy również ulubione sorbety jak lody. Najczęściej takie lody robię chłopcom, które zajadają ze smakiem.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100

Każdy z nas w sumie wybiera swoje ulubione warzywa i owoce, aby stworzyć swój sok. Podoba mi się taka zabawa, bo nie ma nic lepszego dla zdrowia. Latem robimy częściej orzeźwiające soki, a zimą dodaję do soków 1-2 ząbki czosnku lub kawałek imbiru, aby dostarczyć dla organizmu składników odpowiedzialnych za podniesienie odporności. Dla nas nie ma nic cenniejszego od zdrowia, dlatego zawsze stawiamy na takie produkty, które nam pomagają je zdobywać i utrzymywać na dłuższy czas. A Wy robicie sobie takie soczki? Wyciskacie, jak my?


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:


  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Publikowanie komentarza

    Printfriendly