emailFB instagram

30 sierpnia 2018

Surf | Hawaiian Dream - hawajski sposób na czyste i pachnące pranie

 

Wybierając produkty do prania szukamy przede wszystkim skutecznego detergentu, który rozprawi się z plamami na ulubionych ubraniach. Szybka analiza zawartości szafy podpowiada nam, że na jednym produkcie nie możemy poprzestać, bo zdecydowanie w naszej szafie królują kolory - są to kolorowe sukienki czy spodnie w najmodniejszych odcieniach sezonu.  Biel godnie reprezentują koszule i koszulki, które są swoistym must have w każdej garderobie.  Półka z detergentami w łazience zapełnia się środkami do prania białych i kolorowych tkanin, a do tego płyn do płukania żeby ubrania długo pachniało świeżością. Ale jednak czy przypadkiem nie da się podejść do kwestii prania nieco prostej? W końcu każdy kolejny proszek i płyn nie tylko zajmuje dodatkowe miejsce w szafce ale i pociąga za sobą konkretne wydatki. 


U nas z praniem jest nieco inaczej, ponieważ dla najmłodszego naszego synka wybieramy produkty hipoalergiczne, aby jego skóra nie nabawiła się z powrotem różnego rodzaju alergii oraz zaostrzeń. Reszta rodziny jak najbardziej może korzystać z różnego rodzaju dostępnych na rynku produktów piorących, które odpowiednio piorą ubrania oraz je odświeżają cudownymi zapachami. Jednymi z nich jest dostępny od niedawna na rynku Surf Hawaiin Dream do białych, jak i kolorowych ubrań. 


Surf, Hawaiian Dream Proszek do prania
Pojemność: 1,3 kg / Cena: 12,99 zł


To produkt uniwersalny, który można stosować zarówno do białych, jak i kolorowych ubrań. Zapewnia im idealną czystość i sprawia, że są miękkie w dotyku. Dodatkowo proszek do prania pozostawia przyjemny owocowy zapach, który długo utrzymuje się na tkaninach. Proszek jest przy tym bardzo wydajny w użyciu. 


Surf, Hawaiian Dream Żel piorący 
Pojemność: 1 litr / Cena: 14,69 zł


Żel piorący do prania białych i kolorowych tkanin zapewnia im świeżość i wyjątkowy zapach owoców. Aby aromatyczne nuty jak najdłużej utrzymywały się na tkaninach, ulotny zapach zamknięto w specjalnych mikrokapsułkach. Mikrokapsułki te pękają i uwalniają zapach w trakcie pocierania tkaniny podczas prania.  Żel do prania jest przy tym wydajniejszy od dostępnych na rynku płynów do prania. Do pralki wystarczy bowiem wlać tylko jedną nakrętkę. Jest to możliwe, ponieważ żel jest bardziej skoncentrowany i dlatego jeden litr żelu wystarczy aż na dwadzieścia prań. Bardzo mi się to podoba,  ponieważ jest wydajny pod względem jakościowym. 

Surf, Hawaiian Dream Kapsułki do prania 
14 prań / Cena: 14,69 złCoś wam powiem o tych kapsułkach do prania. wyjątkowo sobie cenię wygodę oraz nowoczesne rozwiązania, które zapewniają mi więcej czasu. Wiadomo, że poświęcę go swojej rodzinie i wszystkie czynności, które wykonuję muszą być dobre jakościowo i zajmować niewiele czasu. Dlatego polubiłam się z tymi kapsułkami bardzo! Do tych praktycznych w użyciu produktów właśnie dołączyły te powyższe kapsułki, które posiadają bardzo fajny zapach kojarzący się z hawajami. Idealnie nadają się do prania białych i kolorowych ubrań. Wystarczy jedną kapsułkę włożyć do pralki na dno bębna z brudnymi ubraniami, aby później zachwycały swoją świeżością oraz owocowym zapachem, który utrzymuje się naprawdę długo po praniu. Podczas prania kapsułki uwalniają płyn, a pozostała folia z kapsułki rozpuszcza się w ciepłej wodzie także po całym praniu. Po zakończonym praniu nie ma śladu po kapsułce. bardzo po spodobał mi się ten sposób i często do niego wracam na przemian z żelem piorącym. Ciekawa jestem, czy już słyszeliście o tych środkach piorących, które posiadają naprawdę przyjemny zapach kojarzący się z wakacjami w ciepłych krajach. Dodatkowo teraz trwa bardzo fajna akcja, do której Was już dziś zapraszam. Więcej informacji znajdziecie w tym linku: przetestujsurf.pl


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly