emailFB instagram

31 sierpnia 2018

Rexona | Nowa Rexona Comressed - nowy wymiar pielęgnacji, czyli większy komfort i troska o środowiskoWspółczesne tempo życia nauczyło nas oczekiwać od siebie coraz więcej każdego dnia. Dlatego nieustannie staramy się łączyć obowiązki zawodowe z domowymi, opiekę nad dziećmi ze spotkaniami towarzyskimi, nie zapominając przy tym o chwili dla siebie i oczywiście zdrowym stylu życia. Coraz częściej sięgamy po produkty przyjazne środowiska, mając oczywiście świadomość, że dzisiejszy wybór decyduje o naszej przyszłości. Dlatego Rexona - marka antyperspirantów numer 1 na świecie wprowadziła na rynek nowość. Są to ulubione antyperspiranty dla kobiet i mężczyzn w mniejszych i bardziej poręczny w opakowaniach, które mając pojemność 75 ml wystarczają na tak samo długo jak tradycyjne aerozole o pojemności 150 ml. Nowy oraz innowacyjny format antyperspirantów jest bardziej przyjazny dla środowiska.

Rexona Montionsence, Cotton Dry
Cena: 14,49 zł


Ekonomia w skali, czyli technologia kompresji - wszystko jest to za sprawą innowacyjnej technologii, która pozwoliła przeprojektować system natryskowy, zmniejszając ilość gazu potrzebnego do dostarczenia tej samej ilości produktów przy każdym rozpyleniu. Dzięki temu opakowanie mniejsze jest tak samo wydajne jak klasyczna puszka o większej pojemności. Oznacza to, że ulubiony antyperspirant można mieć zawsze przy sobie w torebce, a nawet w bagażu podręcznym podczas wakacyjnych wypraw lotniczych, czy też na lądzie. 

Rexona Motionsense, Cobalt Dry
Cena: 13,49 zł


To nowy wymiar ochronny przed potem w poręcznym opakowaniu, które gwarantuje Komfort stosowania i jest bardziej przyjazne dla środowiska antyperspiranty Rexona Compressed to przede wszystkim:

 •  długotrwała świeżość i zawsze wtedy gdy jej najbardziej potrzebujesz - dzięki przełomowej technologii Motionsense, aktywującej działanie kapsułek zapachowych pod wpływem wilgoci i ruchu.
 •  ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem do 48 godzin.
 •  puszka o pojemności 75 ml wystarcza tak samo długo jak aerozol 150 ml.

Post udostępniony przez A.M. Blogerka kobiecych pasji (@womenspassions_)

Aby odpowiednio działał każdy antyperspirant, jaki używamy, to należy do używać przede wszystkim na czystą oraz suchą skórę. Opakowanie zawsze wstrząsamy i stosujemy z odległości minimum 15 cm. Bardzo fajnie sprawdza się u mnie mniejsza wersja w czasie właśnie podróży poza miasto, kiedy potrzebuję odświeżyć się. Lubię czuć się świeżo i przyjemnie, bo zawsze to podnosi moją pewność siebie. Jestem ciekawa czy dla Was rozmiar ma znaczenie? Próbowaliście je w mniejszych pojemnościach? Jak Wasze odczucia?


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:


 • pozostawisz komentarz pod postem
 • Udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
 • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
 • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


 • Brak komentarzy:

  Publikowanie komentarza

  Printfriendly