emailFB instagram

20 czerwca 2018

Rexona, Antyperspirant 2w1 Active Protection+ Invisible w wersji dla Niej i dla Niego
Lubię wracać do produktów, które skutecznie działają. Lubię wracać do tych, które są jeszcze bardziej ulepszane, aby ich skuteczność była na jak najlepszym poziomie. Taką marką jest Rexona. Już nie raz mogłam się przekonać, że radzi sobie w walce z potem i przykrym zapachem. Nie tak dawno zaczęłam używać razem z mężem nowych antyperspirantów Active Protection+ Invisible. Przede wszystkim jest to niezawodna ochrona przed potem, brzydkim zapachem jak i plamami na ubraniach. Mamy to dzięki nowej technologi, która redukuje namnażanie bakterii, jak również minimalizuje powstawanie żółtych plam i białych śladów na ubraniach, która chroni skórę oraz ubrania.Wersja dla niej to przede wszystkim świeży, kwiatowy oraz przyjemny zapach, który nie jest mocny i duszący. Wręcz odwrotnie, jest delikatny. Jego ochrona zapewnia na długi czas świeżość i przyjemny zapach. Ochrona przez potem, jego przykrym zapachem oraz żółtymi plamami trwa naprawdę długo. 


Podobnie działa wersja męska, która jedynie różni się bardziej męskim zapachem, który jest również delikatny dla naszych nosów, jak również jego design jest nieco inny niż damska wersja. Działa równie skutecznie i długotrwale zapewniając suche pachy oraz niweluje brzydki zapach potu. Również brak plam. Komfortowe działanie na długi czas. 


Obecnie używamy tej niewidzialnej ochrony w wygodniej wersji dezodorantu. Jest do nabycia również w sztyfcie oraz wersja roll-on, po którą z pewnością sięgnę, bo to moja ulubiona wersja dozowania antyperspirantu. Próbowaliście już nowej Rexony?

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly