emailFB instagram

21 czerwca 2018

Dove, Wielofunkcyjne musy i pianki do mycia ciała

 


Wielofunkcyjne kosmetyki oraz produkty niekosmetyczne ostatnio są coraz częściej kupowane przez konsumentów. I wcale mnie to nie dziw, bo przecież lepiej wydać pieniądze na coś skutecznego i przy okazji nie dość drogiego. Takimi produktami są musy i pianki do mycia ciała dla niej i niego przeznaczone nie tylko do mycia, ale również do golenia.
Linia musów do mycia i golenia ciała dla kobiet Dove Shower Mousse z dodatkiem drogocennych olejków:
- Mus do mycia ciała Dove Shower Mousse z olejkiem kokosowym,
- Mus do mycia ciała Dove Shower Mousse z olejkiem różanym,
- Mus do mycia ciała Dove Shower Mousse z olejkiem arganowym.


Lekkie musy do ciała w trzech dostępnych na rynku wariantach są w wersji dla kobiet. Mają nam nadać intensywne nawilżenie, jak również po dozowaniu na ciało kosmetyk ma błyskawicznie wchłonąć się w skórę oraz ulepszyć pozbycie się zbędnych włosków.
Linia pianek pod prysznic dla mężczyzn Dove Men+Care 3w1 do mycia, golenia i nawilżania:
- Pianka pod prysznic Dove Men+Care Extra Fresh,
- Pianka pod prysznic Dove Men+Care Clean Comfort.Podobnie jak pianki przeznaczone dla kobiet, te mają taką samą konsystencję oraz barwę. Są delikatne, puszyste i równie przyjemnie pachną. Różni je natomiast zapach, który jest typowo męskim i orzeźwiającym zapachem. Pianki nadają się do odświeżania ciała, działają nawilżająco na skórę, jak i ułatwiają golenie. 

Podsumowując, to jestem z nich zadowolona. Dużą zaletą dla nas musów oraz pianek do mycia ciała jest to, że są lekkie oraz przyjemne w użyciu. Bardzo łatwo spłukują się i są bardzo wydajne. Przekłada się to również na ich pojemność oraz cenę. Bo za niecałe 15 zł mamy do wyboru różne warianty musów i pianek o pojemności 200 ml. Jak dla nas rewelacja. A Wy już próbowaliście powyższych kosmetyków?
Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly