emailFB instagram

09 lutego 2018

Delia Cosmetics | Makijażowe trendy kosmetyczne na karnawał

 Czas karnawału rządzi się swoimi prawami. Każdy lśni i mieni w blasku świateł, świec, czy też stroboskopu na imprezie karnawałowej. Makijaż karnawałowy również ma wiele do powiedzenia, bo jest w nim wiele świecących oraz lśniących akcentów. Delia Cosmetics zadbała o to, abyśmy wyglądały podobnie w karnawał. Kosmetyki, które przedstawię poniżej pozwalają wykonać make-up oraz podążać za najgorętszymi trendami. 
Mówią, że oczy to odzwierciedlenie duszy. W karnawale warto je zatem podkreślić metalicznymi cieniami mieniącymi się w świetle. Warto również podkreślić rzęsy czarną mascarą oraz czarną kredką, które podkreślą karnawałowy look oczu. O naszą cerę powinniśmy zadbać od podstaw, aby wieczorny makijaż karnawałowy utrzymał nam się do końca zabawy. Oczywiście odpowiednie oczyszczenie i baza to podstawa. Później możemy spokojnie nałożyć odpowiednio dobrany podkład, zmatowieć go pudrem oraz podkreślić policzki różem i bronzerem. 

Warto również podkreślić usta pomadką o wykończeniu matowym, która nada im powabu. Natomiast paznokcie pomalować metalicznym lakierem. Wykonałam makijaż z wykorzystaniem powyższych kosmetyków. Napiszcie mi koniecznie gdzie wybieracie się w Ostatki 😉Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly