emailFB instagram

29 stycznia 2018

IziGSM | Paczka Ambasadorska - Czapka i rękawiczki


Każdy, kto śledzi mój profil na Instagram, mógł się przekonać, że w grudniu zostałam Ambasadorką sklepu IziGSM, który specjalizuje się w handlu akcesoriami do telefonów oraz urządzeń elektronicznych. Bardzo lubię funkcjonalne gadżety elektroniczne, które są na czasie, dlatego zgłosiłam swoją kandydaturę. Tuż po ogłoszonych wynikach, każdy z ambasadorów otrzymał paczkę powitalną. Z przyjemnością pokazałam zapakowaną paczuszkę na IG. W przywitalnej paczuszce otrzymał każdy z nas żółty kubek z logo firmy, notesik wraz z długopisem oraz mały łoś pluszak na breloczku. Bardzo miła przesyłka, której zawartość do dziś używamy nie tylko ja, ale i również nasi chłopcy. 


Jak na blogera przystało, to jesteśmy prawie zawsze online. Wiadomo, że najważniejsi są najbliżsi, jednak wracamy z przyjemnością do Was i przynosimy Wam równie ciekawe informacje o nowościach, jakie Was mogą zainteresować. Dlatego jako ambasador IziGSM, będę Wam przez najbliższe pół roku przynosiła co miesiąc dawkę tego, co możecie znaleźć w asortymencie sklepu IziGSM. Tym razem chcę Wam przedstawić zawartość pierwszej przesyłki. Jak na zimę przystało jest to czapka z wbudowanymi słuchawkami oraz rękawiczki dotykowe. 

1 sztuka / Cena: 39 zł 


Szczerze mówiąc, to nie należę do osób, które lubią się przegrzewać. Lepiej wolę zmarznąć niż przegrać - wiadomo jakie mogą być tego konsekwencje. Dlatego tą czapkę nosiłam przez kilka dni w tym sezonie zimowym, chociaż kto wie... może takie mrozy jeszcze wrócą. Założyłam ją kilka dni przed tym orkanem, który przeszedł przez Polskę, niosąc za sobą od Zachodu śnieżyce i silny mroźny wiatr. U nas w mieście jakoś to na spokojnie przeszło, aczkolwiek wszyscy cieszyli się w końcu śniegiem, bo go zdecydowanie brak u nas w regionie. Wełniana czapka z pomponem od środka jest ocieplona. Ma wmontowane słuchawki, które są kompatybilne z moim smartphonem. Czapka nie dość, że ogrzewa głowę, to mogę sobie posłuchać swoje ulubione piosenki na dworze, czy podczas jazdy autem (jako pasażer oczywiście). Fajną funkcją jest również to, że mogę również poprzez przycisk w montowany w kabel odbierać połączenia. Na dworze w mroźną pogodę, to naprawdę fajna sprawa. Z jej praniem również nie mam najmniejszych problemów, tym bardziej, że śmiało można rozmontować zestaw słuchawkowy. Po wysuszeniu czapki można z powrotem zamontować słuchawki w czapce w specjalnych kieszonkach. Jak dla mnie sprawdza się idealnie! 

Zestaw / Cena: 49,79 zł
Rękawiczki nosze od zawsze, odkąd jest chłodno na dworze. Często mi marzną dłonie, stąd te przyzwyczajenie jest dość częstsze niż jeśli chodzi o czapki. Te, które noszę obecnie, to Markowe rękawiczki iGLOVE 5 Finger Technology, które posiadają specjalny materiał z kryształkami srebra umieszczony na końcach wszystkich palców umożliwia bezproblemową obsługę wszelkiego rodzaju ekranów dotykowych. Bardzo się z nimi polubiłam, bo często zaglądam nawet na dworze w telefon.. Nagrywam filmiki, boomerangi czy też robię zdjęcia. Pomimo tego, że na ekranie smartphonu mam umieszczone szkło hartowane, to nie znaczy, że rękawiczki uniemożliwiają właściwe funkcjonowanie telefonu. Są bardzo kompatybilne i nie spowalniają ruchów telefonu. Równie dobrze, można je używać do innych urządzeń dotykowych. Kochani mam dla Was niespodziankę - jako jedna z ambasadorek IziGSM zachęcam Was serdecznie do korzystania z kodu rabatowego wielokrotnego użytku obniżającego cenę zakupów w IziGSM  o 15%. Oto kod rabatowy: 933050 

Aneczka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly