emailFB instagram

09 stycznia 2018

DOZ.pl | Zestaw upominkowy - Edycja świąteczna
Co prawda Święta już za nami, jednak mimo wszystko ten czas przygotowania do nich jest mega ekscytujący. Bardzo lubię tą przedświąteczną krzątaninę po sklepach, jak również późniejsze samo przygotowywanie wszystkiego do spędzenia tego czasu z najbliższymi. Każdy z nas również - mogę się założyć - lubi upominki. Jednym z takich upominków była edycja świąteczna zestawu upominkowego od portalu DOZ.pl który otrzymałam jeszcze w grudniu. Co prawda świąteczne pudełko nie jest już dostępne, ale na DOZ.pl ruszyła nowa akcja, w której można otrzymać gratis zestaw ziołowych herbatek – Ziołową Apteczkę Domową. O niej napiszę jeszcze niebawem!


To była już druga edycja wyjątkowego zestawu upominkowego – tym razem przygotowana specjalnie z myślą o zbliżających się świętach. Świąteczne Pudełko pełne Niespodzianek to zestaw starannie wyselekcjonowanych miniproduktów profesjonalnych kosmetyków. Wewnątrz znalazły m. in. takie marki jak: Vichy, Pharmaceris, Tołpa, ZIELNIK DOZ, Seboradin, O'Herbal czy Sylveco. To idealny zestaw na prezent dla samej siebie i dla najbliższych!
Jak można było zdobyć świąteczne Pudełko pełne Niespodzianek? Wystarczyło zrobić zakupy na DOZ.pl za minimum 250 zł przy zamówieniu z dostawą DHL lub InPost. Zamówienie nie może zawierać produktów leczniczych. Trzeba się spieszyć – ilość pudełek jest limitowana!

#pudelkodozpl


Aby nam ułatwić zakupy portal DOZ.pl zadbał o to, abyśmy mogli w zaciszu domowym robić tego typu zakupy :) Otóż można ściągnąć ku temu specjalną aplikację. Przede wszystkim dzięki funkcji pomagającej sprawdzić interakcje między lekami, które przyjmujemy czy przypomnieniach o zażywaniu leków. Super sprawa dla osób, które często są poza domem i korzystają z telefonów i nowoczesnych aplikacji - bardzo sprawdza się na co dzień. Aplikacja mobilna DOZ.pl to dostęp do pełnej oferty portalu o zdrowiu DOZ.pl oraz do unikalnych funkcjonalności. 

Co oferuje aplikacja mobilna DOZ.pl?
- Mobilna Apteczka – funkcja pozwalająca na wprowadzanie przyjmowanych leków i suplementów diety. Mobilna Apteczka może pomóc wykryć interakcje zachodzące pomiędzy produktami– wszystko to z poziomu aplikacji. Każdy użytkownik ma możliwość tworzenia nieograniczonej ilości wirtualnych apteczek, a produkty dodaje poprzez wyszukiwarkę bądź skanowanie kodu kreskowego;
- PillReminder – aplikacja automatycznie przypomina o konieczności zażycia leków wprowadzonych do Mobilnej Apteczki.
-   realizowanie zamówień i śledzenie ich statusu – gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru, użytkownik otrzymuje wiadomość SMS i powiadomienie push;
- specjalne oferty dedykowane aplikacji mobilnej DOZ.pl;
- szczegółowe informacje o lekach i tańszych zamiennikach;
- dostęp do pełnej oferty portalu DOZ.pl w każdym miejscu i czasie - prawie 15 tysięcy produktów: leki, dermokosmetyki, suplementy diety, zioła, sprzęt medyczny.
Spodobała mi się ta opcja, gdyż można przed kupnem sprawdzić kosmetyki, które nie mieliśmy okazji wcześniej używać i podjąć decyzję czy je nabędziemy w pełnowymiarowej pojemności. Jeszcze się nie zawiodłam na produktach, jak również na miłej obsłudze w DOZ.pl A Wy co sądzicie o takim zestawie?


Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly