emailFB instagram

18 października 2017

DOZ.pl | Zestaw upominkowyNiewątpliwym jest faktem, że każdy z nas cieszy się z otrzymanej niespodzianki.  Lubimy dostawać prezenty od najbliższych i zaufanych nam kontrahentów. Taką niespodziankę również przygotowało nam DOZ.pl w formie zestawu upominkowego. Dziś chciałabym Wam przedstawić co znajduje się w pudełku wypchanym po brzegi kosmetycznymi cudeńkami.

Pudełko jest rzeczywiście konkretne. Podoba mi się opcja, że można wypróbować mniejsze pojemności kosmetyków takich firm jak np. Vis Plantis, Oillan Baby,Enilome, Vichy, Uriage, Pharmaceris czy też Eveline. A jak je zdobyć ? Pudełko Niespodzianka dołączane jest gratis przy zamówieniach z dostawą DHL lub InPost za minimum 250 zł. Zamówienie nie może zawierać produktów leczniczych. Akcja trwa do wyczerpania zapasów. 


Jeden z takich zestawów upominkowych możecie obecnie zdobyć w konkursie na fanpage DOZ.pl. Spodobała mi się ta opcja, gdyż można przed kupnem sprawdzić kosmetyki, które nie mieliśmy okazji wcześniej używać i podjąć decyzję czy je nabędziemy w pełnowymiarowej pojemności. Jeszcze się nie zawiodłam na produktach, jak również na miłej obsłudze w DOZ.pl A Wy co sądzicie o takim zestawie?

Aneczka 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly