emailFB instagram

17 września 2017

OAKLEAF | Drewniany zegarek Seria Suit-Anegre
Nie wiem jak Wy, ale na Pierwszą Komunię Świętą nie otrzymałam zegarka. Pamiętam, że wcale mi nie było żal, kiedy w dobie wszystkich elektronicznych wówczas gadżetów wszyscy cieszyli się nowym nabytkiem na ręce. Moim marzeniem był wtedy złoty łańcuszek. Pamiętam jak dziś, kiedy mój dziadek zapytał się mnie co chciałabym dostać na komunię. Wcale to nie był rower czy właśnie zegarek. Jednak od tamtej chwili minęło już wiele czasu, a moje upodobania zmieniły się o 180 stopni. Obecnie lubię zegarki i różnego typu dodatki na rękach czy na szyi, bądź ładne w minimalistycznym stylu kolczyki. Do zegarków przykładam sporo uwagi, tym bardziej, że również musza być w minimalistycznym stylu i mieć w sobie to coś. Nie tak dawno wpadł mi w oko drewniany zegarek Seria Suit-Anegre.

Seria Suit-Wenge to klasyka wzbogacona o modne akcenty. Połączenie idealne dla wszystkich osób, których praca wymaga noszenia bardziej stonowanych stylizacji. Proponowany przez nas zegarek to świetny pomysł na prezent dla prawdziwego dżentelmena, jak i kobiety, która lubi wzbogacić swoją stylizację o wyraziste, męskie dodatki.Jest to bardzo prosty design oparty na strukturze bliskiej naturze. Sam pomysł tego typu zegarków bardzo mnie zaintrygował, bo jego koperta jest drewniana, a pasek wykonany ze skóry. Jego prosty design to nic innego jak nowoczesność z nutką klasyki. Funkcjonalność, wysoka jakość użytych materiałów, jak i precyzja wykonania jest na wysokim poziomie. Tym bardziej, że jest wykonany w Polsce. 
Lubię, kiedy mam w posiadaniu jakiś indywidualny gadżet, który będzie mi służył na lata. Zegarek służy mi do dziś doskonale i lubię go nosić ze sobą wszędzie. Jest świetnym dodatkiem do stylizacji klasycznych, eleganckich, jak i sportowych.


Dla wszystkich osób, którzy czytają mojego bloga oraz dla pasjonatów tak unikalnych zegarków przygotowaliśmy razem z firmą OAKLEAF niespodziankę. Otóż swój ulubiony zegarek możecie mieć jeszcze taniej. Na hasło WOMENSPASSIONS15 upoważnia Was do 15% zniżki na cały asortyment na stronie www.oakleaf.pl Mam nadzieję, że skorzystacie z oferty, bo jest godna uwagi! Polecam z pełnym przekonaniem. 
Aneczka

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Printfriendly