emailFB instagram

21 września 2017

IziGSM | Huawei głośnik mono Bluetooth AM08Nasza rodzinka nie jest jakimś specjalnym fanem muzyki, aczkolwiek lubimy ją słuchać. Chłopcy zazwyczaj bawią się grzecznie podczas słuchania muzyki, a ja najczęściej piszę post. Już jakiś czas temu na rynek wyszły różnego rodzaju przenośne głośniki multimedialne. Zależało mi jednak, aby działałam m. in. przez wifi albo przez bluetooth. I tak znalazłam w sieci bardzo fajny głośnik mono Bluetooth AM08 firmy Huawei
Designerski głośnik Huawei z serii Swan to niebanalny muzyczny gadżet wyposażony w Bluetooth, który pozwoli na sparowanie urządzenia z telefonem lub tabletem. Wysokiej jakości dźwięk pozwoli ci w wygodny sposób odtwarzać muzykę z telefonu bądź tabletu. Urządzenie posiada wbudowaną baterię o pojemności 700 mAh, która pozwala na 4 godziny odtwarzania muzyki. Wewnętrzny akumulator możesz w łatwy sposób ładować poprzez przewód USB, który znajduje się w zestawie. Głośnik jest poręczny i łatwy w użyciu.


Podoba mi się jego design. Ma ciekawy opływowy kształt, a na dodatek nie sprawia problemu, aby można go zabrać praktycznie wszędzie - na spacer, czy postawić go chociażby w pokoju chłopców i włączyć im ulubione piosenki z YT. Bardzo prosty w obsłudze, bo wystarczy połączyć się za pomocą Bluetooth i głośnik jest gotowy do użycia. Dzięki dołączonemu do zestawu kabelka można go ładować podobnie jak nasze telefony komórkowe. 


Napiszę krótko - słuchanie muzyki dzięki niemu to czysta przyjemność! Czysto odtwarza dźwięk bez żadnych szumów i innych zakłóceń. Naszym dzieciom też spodobał się nowy gadżet w pokoju, dzięki któremu milej spędzają czas podczas zabawy. 

Aneczka 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Printfriendly