emailFB instagram

16 sierpnia 2017

Carex | Podróże małe i duże z żelami antybakteryjnymi do rąkNawet nie wiem kiedy czas nam myknął, a już zbliżamy się do końca wakacji. Pogoda jest w kratkę szczerze mówiąc, jednak na nasz urlop w Karkonosze trafiła się nam słoneczna pogoda. Aczkolwiek przytrafiła nam się dwa razy burza tuż pod wieczór. Czas nam umykał przez palce, a chłopcy mega zadowoleni wrócili do domu. Maciuś odważył się pływać w głębokim basenie, a Bartuś odrzucił już na dobre butelki ze smoczkiem i wszelkiego rodzaju niekapki. Od powrotu z urlopu pije ze słomki, albo bezpośrednio z kubka. W każda naszą podróż zabieram niezbędnik kosmetyczny oraz higieniczny. Staram się, aby nic mi nie umknęło, bo wiadomo, że licho wszędzie się czai. Nie mogło z nami zabraknąć na nasz wyjazd żeli antybakteryjnych do rąk wraz z fajnymi gadżetami dla naszego przedszkolaka. Niestety nie zawsze jest tak, że tam gdzie bakterie, tam woda i mydło Carex. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie produkt, który pozwoli Ci dbać o higienę rąk wszędzie tam, gdzie do tej pory wydawało się to niemożliwe. Miej przy sobie żel do rąk Carex, a Twoje ręce będą zawsze higienicznie czyste bez użycia wody.


Antybakteryjne żele do rąk są u nas sprawdzone od dawna. Używamy je bardzo często. Zostawiam zawsze choć jeden w samochodzie, bo często robimy spontany i szybko pakujemy się. Na wsi z chłopcami wszędzie chodzimy. Dla Bartka są to nowe nieodkryte jeszcze zakamarki. Spacery do lasu, błoto, kałuże czy choćby piasek w którym bawią się wspólnie ze znajomymi - mnóstwo drobnoustrojstwa oraz nieznanych mi zarazków.  Dlatego chłopcy przed jedzeniem myją ręce, a jak nas nie ma w domu to myją dłonie żelem antybakteryjnym.  


Każdy z żeli jest umieszczony w przezroczystej plastikowej buteleczce o pojemności 50 ml. Aplikacja żelu odbywa się za pomocą sprawnie działającej pompki. Każdy znajdzie coś dla siebie - dla dzieci jest przeznaczony ten różowy, bardzo ładnie pachnący truskawkami. Resztę żeli jest przeznaczonych dla osób powyżej trzeciego roku życia. Osoby o wrażliwej skórze również mogą używać tych żeli. Dla nich jest przeznaczony Hand Gel Sensitive. To ten bezbarwny. Bartuś używa tego truskawkowego, Maciuś sobie upodobał Splash (to ten niebieski). A my z mężem używamy tego dla posiadaczy wrażliwej skóry. Żele stały się dla nas nierozłączne odkąd wyruszamy z domu. Stacjonarnie można kupić je np. w drogeriach Rossmann. Zdradzę Wam jeszcze, że obecnie używamy również płynu do mycia rąk Carex. Bardzo dobrze oczyszcza dłonie. Mydło oraz żele antybakteryjne zwalczają ponad 99% zarazków. Z przyjemnością wracamy do tych produktów i Wam je polecamy ;)

Aneczka 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly