emailFB instagram

13 marca 2017

Hegron | Dziecięce mydełko pod prysznic i do kąpieli - Big City, Crazy Jungle i Deep Ocean

Każdemu z nas należy się codzienna kąpiel. To ona właśnie jest podstawą higieny, jak i dobrego samopoczucia. Aby dziecko polubiło kąpiel, trzeba zaoferować mu jednak coś więcej, niż samo mycie ciałka. U naszego przedszkolaka odgrywają w dużym stopniu kosmetyki pielęgnacyjne do kąpieli. I tu bez żadnego ale  - szampony, jak i żele do kąpieli muszą mieć kolorowe opakowania. Oczywiście przed nabyciem sprawdzam ich właściwości, aby nie zagrażały dla skóry Maciusia. Przez ostatni czas kąpiemy się w mydełkach pod prysznic i do kąpieli. Tu idą one na zmianę. Mamy do wyboru trzy warianty. O nich w dalszej części postu.Dziecięce mydełko pod prysznic i do kąpieli daje dużo wspaniałej piany i posiada cudowny aromat egzotycznych owoców. Znakomite do mycia twarzy i skóry dziecka. Efektywnie i delikatnie oczyszcza skórę nie wysuszając jej. Jest bezpieczne dla oczy. Preparat testowany dermatologicznie, posiada neutralne pH. Jest przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia i dorosłych. 


Pojemność: 900 ml / Cena: 16 zł

Mydło umieszczone jest w plastikowej i przezroczystej  butelce z pompką, która posiada dodatkowe zabezpieczenie. Mydło posiada transparentną konsystencję o niebieskiej barwie. Pachnie jabłuszkowo - jak to nasz Maciuś określił. Przyjemnie się w nim kąpie. Jest wydajny. U nas wystarczy, aby nacisnąć trzy razy pompką i płyn ładnie rozpuszcza się w ciepłej wodzie, tworząc przy tym mnóstwo piany. Maciek uwielbia pianę. A dodatkowa zabawa umila mu czas kąpieli w wannie. delikatnie myje ciało, nie podrażniając go. Dobrze się spłukuje. 

Pojemność: 900 ml / Cena: 16 zł

Również posiada transparentną konsystencję. Jej żółty kolor fajnie rozpuszcza się w wodzie. Posiada słodki i przyjemny zapach. Podobny do melona. Ten płyn Maciek polubił najbardziej. Kąpiel w nim to czysta przyjemność - dosłownie i w przenośni. Dobrze oczyszcza ciało. Nie wysusza go, ale również nie zauważyłam jakiś specjalnych właściwości, aby odpowiednio nawilżał. Wiadomo, że po takiej kąpieli potrzebny jest balsam. Jest wydajny i przystępny na każdą kieszeń.  

Pojemność: 900 ml / Cena: 16 zł

To mydełko do kąpieli nawet i ja polubiłam. Ciekawy zapach, zbliżony do landrynek. Czerwona i transparentna konsystencja równie szybko rozpuszcza się w wodzie, tworząc duuużo piany. Dobrze myje, pozostawiając na ciele przyjemny i słodki zapach. Rzeczywiście nie wysusza oraz nie podrażnia oczu. Jest wydajny, za co ma u mnie plus! 


Każde z mydeł pod prysznic i do kąpieli ma bardzo kolorową szatę graficzną, która odpowiada nazwie danego produktu. Sama na sobie również korzystałam i stwierdzam, że nie uczulają i nie podrażniają. Nie szczypią w oczka i fajnie pienią się. Dla naszego Maćka priorytetem jest świetna zabawa w wannie. On tam nie nudzi się. Czasem puszczam do niego Bartka. Jednak wtedy wlewam do kąpieli inne preparaty myjące - już te odpowiednie dla Bartunia skóry. Mydełka są mega wydajne, pachnące i tanie! Jeszcze ich nie widziałam stacjonarnie, ale z pewnością możecie je kupić online. Polecam! Bo frajda z nimi niesamowita! 

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly