emailFB instagram

15 marca 2017

Carex | Antybakteryjne mydło w kostce - Myje, chroni, pielęgnuje

Razem z mężem lubimy sobie zrobić czasem odskocznię od różnych sytuacji czy produktów w codziennym użytku domowym. Tak o - po prostu, aby nie popaść w rutynę. W naszej pielęgnacji, jeśli chodzi o kosmetyki również z dużą wagą zwracamy na to uwagę. Już jakiś czas używamy mydeł w płynie, obojętnie czy są one do mycia czy pod prysznic. Jednak i tu zmieniliśmy swój nawyk. Od jakiegoś czasu używamy antybakteryjne mydło w kostce Carex. Zwłaszcza w okresie wirusów, które są nadmierne i atakują z każdej strony. Dziś nieco więcej o nich na blogu.


Mydła w kostce Carex nie tylko dokładnie oczyszczają skórę, ale także dbają o jej właściwą kondycję i zapewniają odpowiednią pielęgnację. Dzięki przyjaznemu skórze, bezpiecznemu składnikowi antybakteryjnemu, który zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii, gwarantują higieniczną czystość wszystkim członkom rodziny.

Wspólną cechą mydełek jest twarda i śnieżnobiała konsystencja. Wszystkie trzy rodzaje mydełek przyjemnie pachną i bardzo dobrze oczyszczają skórę, dodatkowo zapewniając jej higieniczną czystość. Używanie ich podczas porannej, jak i wieczornej pielęgnacji to czysta przyjemność. Pojemność: 100 g / Cena: 3,05 zł


Pod wpływem ciepłej wody bardzo dobrze pieni się. Podczas mycia delikatna i aksamitna mleczna powłoczka otula ciało myjąc go oraz chroniąc przed bakteriami. Nie wysusza skóry, co mnie cieszy.  Posiada przyjemny i świeży zapach, który jeszcze na długo po umyciu pozostaje na ciele. 

Pojemność: 100 g / Cena: 3,05 zł


To mydełko posiada w swoim składzie glicerynę, która zapewnia dodatkowe nawilżenie oraz higieniczną czystość. Ma nieco inny, jednak równie przyjemny świeży zapach. Przeznaczony dla osób, które mają problemy z nawilżeniem skóry. 

Pojemność: 100 g / Cena: 3,05 zł


Natomiast to mydełko jest przeznaczone dla osób posiadających wrażliwą cerę. Zawiera w swoim składzie ekstrakt z łagodzącego aloesu. Mydło nie tylko oczyszcza, ale równie dobrze jest delikatne oraz łagodne dla skóry. Jest wyczuwalny zapach aloesu w mydełku, który zapewni przyjemną pielęgnację. 


Mogę się założyć, że z każde zaprezentowanych mydełek znajdzie swojego faworyta. Mydło nie tylko pielęgnuje, ale również chroni przed niebezpiecznymi bakteriami. Warto korzystać z tego typu preparatów, zwłaszcza wtedy, kiedy ktoś z domowników choruje. Mydło eliminuje bakterie, które w bardzo szybkim tempie przenoszą się. Szata graficzna jest przyjemna dla oka. Można nabyć je stacjonarnie np. w drogeriach Rossmann oraz online. Są na każdą kieszeń! Są wydajne! I przede wszystkim bezpieczne oraz przebadane dermatologiczne. Polecamy je każdemu! 

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly