emailFB instagram

25 stycznia 2017

NEESS | Hybrydy i pędzel do makijażu

Hybrydowym manicure interesuje się już jakiś czas. Dużo czytałam fora i blogi oraz oglądałam filmiki instruktażowe fachowych stylistek. Moje początki łatwe nie były, później miałam przerwę, gdyż musiałam mieć utrzymane krótkie paznokcie pielęgnowane odżywkami ze względów macierzyńskich. Dodatkowo doszło AZS synka i tu już musiałam mieć pod rygorem specjalisty krótkie paznokcie, aby nie uszkodzić skóry synka. Dopiero teraz po pozytywnej diagnozie wróciłam w temat hybryd i od dobrych dwóch tygodni używam hybrydowy manicure. Obecnie miałam okazję używać produktów firmy NEESS. Dziś o nich kilka słów. 


Zaskoczyła mnie paczuszka, jaką otrzymałam. Znalazłam w niej  nie tylko lakiery hybrydowe. Były również cleaner, primer, top, pyłki z mieniącymi się drobinkami oraz pędzel do makijażu. Nie mogło również zabraknąć gadżetów firmowych. Każda z buteleczek - niezależnie czy są to lakiery czy baza , primer i top mają pojemność 8 ml. Każdy z nich posiada plastikową w czarnym kolorze buteleczkę. cały zestaw był zapakowany e przyjazny dla oka kartonik z logo firmy. Dużym plusem jest to, że baza posiada bardzo krótki pędzelek, co ułatwia jej rozprowadzenie. Primer do tej pory okazał się jednym z lepszych, jakie do tej pory miałam możliwość używać. Lakiery hybrydowe o nazwach różowa pantera (7510) oraz milczący fiolet (7532) wpadły kolorystycznie w mój gust. Efekt holo (tęczy) otrzymałam również w dwóch wersjach kolorystycznych: Jasny różowy oraz grafitowy. Świetnie mienią się w świetle i w słońcu! 
Cleaner oraz pilniczek do paznokci okazały się bardzo pomocne w wykonywaniu manicure. Obydwa produkty bardzo dobrze sprawdzają się jakościowo. Odpowiednia gramatura pilniczka pozwala doprowadzić paznokcie do pożądanego kształtu. Nie ściera się szybko. Przygotowany hybrydowy mani prezentuje się następująco na wzorniku. U siebie pokażę jak już wyjdzie mi dość dobrze, bo póki co efekt jest średni, a paznokcie mam krótkie :) Aby uzyskać zamierzony efekt jak poniżej, aplikowałam dwie warstwy lakierów i pyłków hologramowych. 
Świetnym dodatkiem okazał się pędzel do makijażu. Delikatne i mięciutkie włosie z czarną rękojeścią. Jakość włosia również jest dobra. Do codziennego wykonywania makijażu jest idealny!


Gadżety firmowe, w postaci smyczy, naklejek oraz lizaków, również przypadły nam do gustu - w sumie bardziej naszemu przedszkolakowi 😉


Podsumowując, cała zawartość przesyłki jest w porządku. Lubię wracać wieczorami do hybryd, tym bardziej, że chcę wykonać w miarę eleganckie paznokcie. Wiem, że niebawem mi się uda. :) Jakościowo są bardzo dobre, dodatkowo lampa LED usprawni całość wykonania mani. Na stronie producenta znajdziecie wszystko to, co tu zaprezentowałam w dość przeciętnych i niewygórowanych cenach. Polecam!

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly