emailFB instagram

24 stycznia 2017

Banggood | Karty edukacyjne 3D Digoo

Nasz przedszkolak dostał pod choinkę nie lada fajny prezent, który zamówiłam mu prosto z Banggood. Bardzo spodobał mu się, tym bardziej, że do rozpracowania użyliśmy naszych smartfonów oraz tabletu synka. Niezłą frajdę mamy za każdym razem włączając sobie Karty edukacyjne 3D Digoo.


Tuż po otwarciu pudełka mamy Instrukcję obsługi oraz 108 interaktywnych kart 3D, które można odtworzyć dzięki zainstalowanej wcześniej aplikacji. Wśród interaktywnych kart znajdziemy owoce, warzywa, zwierzęta lądowe i morskie oraz pojazdy. Po odwrocie kart jest napisane w języku angielskim pisownia oraz fonetyka danych postaci z karty. Oprócz tego każda postać/owoc/ zwierzątko jest w postaci 3d, można go obracać dotykając ekranu oraz jest ruchomy oraz wydaje dźwięki.Wchodząc w aplikację zastaniemy animowany przyjazny dla dzieci w każdym wieku panel, po którym łatwo poruszamy się. Dodatkowo miła muzyczka umila nam naukę poprzez zabawę. 


Z pozycji aplikacji tak to wszystko wygląda:Tak wygląda filmik z pozycji smartfonu / laptopa z aplikacji, która odtwarza karty:


... a tak z naszych zabaw :


Naprawdę mamy świetną zabawę za każdym razem! Dużo można się nauczyć i pośmiać. Nawet mnie wciągło to 🙈 ale no co się nie robi dla dzieci.. 😉 Obecnie karty edukacyjne Diggo można ją zakupić w przecenie -56%. Miła niespodzianką również okazała się prezentowa torebka w żółtym kolorze, w której umieściłam słodycze dla Maciusia. Maciuś jest bardzo zadowolony z gry i często sięga po karty. Ostatnio spędził więcej czasu w domu, bo miał anginę.  Ale już po choróbsku i nabywamy teraz odporność, aby szybko znów jakiegoś wirusa nie przytargać z przedszkola. Przednią zabawę mamy za każdym razem, spędzając razem czas. Taka zabawa pobudza wyobraźnię oraz z pewnością poprawia humor. A co najlepsze - przemycamy bez żadnego problemu angielski dla naszych pociech. One chłoną wiedzę jak gąbka, tylko trzeba być przy tym systematycznym. W każdym razie polecamy tego typu gry. 

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly