emailFB instagram

11 stycznia 2017

Face&Look | Team testy linii Skin Care Expert All Day FlosLek

Niespełna jakieś dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia zostałam zaproszona przez Michała do świetnej akcji. Rzutem na taśmę w ostatnim dniu zgłosiła się druga para moich czytelników bloga do testów kosmetyków wchodzących w skład linii Skin Care Expert All Day FlosLek.


Jestem jednym z 25 blogerów, które wybrało po dwa teamy dwuosobowe. Każda z par (mama-córka, córka-córka bądź koleżanka-koleżanka) otrzymała takie zestawy: 
  • zestaw 1 (MATKA) - PEARLS Serum rozświetlające i BLUR Krem upiększający; 
  • zestaw 2 (CÓRKA) - PEARLS Serum rozświetlające i BASE Baza wygładzająca;
Podsumowując całą akcję, na podstawie wypełnionych wcześniej ankiet przez testujące teamy oraz moją skromną osóbkę, chcę Wam dziś przedstawić wyniki jak to wszystko wypadło. 

OPAKOWANIE: 100% mam i 98% córek zadecydowało, że opakowania kosmetyków wyglądają atrakcyjnie. Zdecydowanie się zgadzam z ich zdaniem, ponieważ ich opakowania są przyjazne dla oka. Wiadomo nie od dziś, że wygląd zewnętrzny dużo daje, aby interesant sięgnął po więcej... ;)


30 g/  44,99 PLN

82% mam i 85% córek widzi efekty działania kosmetyku, gdzie na celu jest rozświetlenie skóry. Konsystencja została oceniona dość wysoko, bo dostała pozytywne noty od 87% mam i 85% córek. Zapach przypadł do gustu aż 95% mam oraz córek. Nieco niże noty, bo od 74% córek i 80% mam, potwierdzają sięgnięcie po produkt po raz kolejny. Moja ocena również ma się proporcjonalnie do owego serum. Sięgnę po niego w przyszłości, bo spodobała mi się jego konsystencja, jakość jak i zapach Co prawda ma w sobie nieco za dużo perłowych drobinek, dlatego sięgnę po niego latem, kiedy będą się mieniły w promieniach słonecznych. 


50 ml / 29,99 PLN

Produkt został przeznaczony w zestawie dla MATEK i to one właśnie oceniły go dość wysoko! Dla 95% testujących oceniło pozytywnie jego idealną formułę oferującą natychmiastową poprawę wyglądu cery dzięki Selfie effect technology™. Zapach produktu zebrał 94% pozytywnych ocen. Nieco mniej, bo 85% mam sięgnęłoby po niego ponownie, a 92% z nich poleciłoby przyjaciółce. Tu moje zdanie jest nieco inne. Otóż, zapach dla mnie jest przyjemny, a konsystencja nie sprawia problemu z aplikacją oraz wchłania się dość fajnie. Mieszane odczucia mam do kolejnego jego sięgnięcia, jak również polecenia go przyjaciółce. 
40 ml / 29,99 PLN


Jak sama nazwa wskazuje, kosmetyk ma wygładzać i wypełniać zmarszczki. Równie dobrze rozprowadza się, jak i nie wnika w zagłębienia. O to właśnie chodzi, aby działał solidnie. Tak oceniło aż 94% córek, które otrzymały go w swoim zestawie. Dla 98% córek spodobał się zapach. Nieco mniej, bo 78% sięgnęłoby ponownie po niego, a 92% poleciłoby go z czystym sumieniem przyjaciółce. Wyniki całkiem fajne, prawda? U mnie baza pozytywnie działa - dobrze wyrównuje oraz wypełnia zmarszczki mimiczne. Zapach przyjemny, a konsystencja dobrze rozprowadza się na skórze. Będę po nią sięgać, a dlaczego nie, skoro dobrze działa :) Czy polecę przyjaciółce? No pewnie! :)


Bardzo spodobała mi się ta akcja, tym bardziej, że moje czytelniczki wzięły w nim udział z wielką chęcią. (Swoją drogą aż chce się prowadzić blog, kiedy widzisz efekty swoich czytelników, bo dostają informacje i wyrażają swoją aktywność 😊 prosto z bloga albo z mediów społecznościowych) Polska marka, która ma ceny znośne dla naszych kieszeń oraz jakość na wysokim poziomie. Tak trzymać! :) Z przyjemnością Was zachęcam do śledzenia mojego bloga oraz portalu Face&Look, gdyż doszły mnie słuchy, że to nie pierwsza taka akcja. Z chęcią wybiorę kolejne osoby, jak tylko będę gdzieś widziała tego typu akcję na horyzoncie :)) Będą chętni?? Kto się z Was pisze i dołączy do mojego teamu?

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly