emailFB instagram

13 grudnia 2016

Veera | Przeciwżylakowe rajstopy i pończochy

Rajstopy i pończochy są elegancją, która jest atutem każdej kobiety. Nikt mi nie zaprzeczy, że są również wabikiem 😎 A co powiecie, aby tak seksownie wyglądające rajstopy i pończochy również były lecznicze dla naszych nóg? Takie rozwiązanie niesie ze sobą Veera. Rajstopy oraz pończochy są na miarę XXI wieku. Ich jakość i skuteczność została wielokrotnie potwierdzona poprzez nagrody konsumentów oraz testy kliniczne.W szerokiej ofercie produktowej wybrałam sobie 140 den, czyli przy pierwszych objawach dolegliwości żylnych. Wzięłam je "profilaktycznie", aby zapobiec powstającym żylakom. Nie mam ich, aczkolwiek u mnie w rodzinie są osoby, które miały z tym problemy. Nie mniej jednak nie narzekam, bo świetnie przylegają do nóg, dodatkowo nadając jej smuklejszy wygląd. 


Kiedy pierwszy raz zakładałam rajstopy, to szczerze mówiąc, w pierwszej chwili nie czułam komfortu. Jednak po chwili, kiedy już zaczęłam chodzić po mieszkaniu było OK. I tak jest do dziś. Lubię ten typ rajstop i o wiele lepiej czuję się w nich, niż w zwykłych. 

Pończochy również są uciskowe i sprawiają, że nogi podczas codziennych zajęć ma ją lepiej. Nie są na tyle zmęczone, poprawa krążenia sprawia, że lepiej wyglądają. Moje posiadają grafitowy odcień. Dobrze przylegająca koronka do ud sprawia, że leżą jeszcze lepiej i co za tym idzie, że są sexi. Bardzo je lubię 💜Zaskakujące jest to, że są naprawdę eleganckie i ponętne. Dodatkowo są wyrobem medycznym, które są przeciwżylakowe. Jak dla mnie są świetne! Ich splot jest przewiewny, że można je swobodnie nosić latem, i jest na tyle wytrzymały, że nie szybko tu o oczko. Nosiłam je i prałam wielokrotnie i mają się jakościowo bardzo dobrze. Polecam je każdej kobiecie, która ma problemy zdrowotne z nogami. Online możecie je nabyć po cenie rabatowej na stronie https://pomaranczka.pl


Aneczka 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Printfriendly