emailFB instagram

27 grudnia 2016

Fit&Easy | Kalerosse™ - smaczne warzywo pod każdą postacią

Po świętach Bożego Narodzenia postanowiłam zrobić sobie kilkudniowy detox. Przede wszystkim jest on bogaty w witaminy i dobrze przyswajalne dla organizmu wartości odżywcze. Dodatkowo lekkostrawne pożywienie da mi poczucie lekkości. U każdego, kogo odwiedziliśmy w tegoroczne święta było syto i słodko, jednak nie zjedzenie groziło poruszenie domowników. Starałam się jeść często a mało, tak z dystansem. Jednak pomimo wszystko wprowadziłam detox. Niczego sobie odmawiać nie będę, lecz zamienię to na zdrowszą żywność, aby czuć sytość. Przed świętami, jak i w święta towarzyszyło mi debiutujące na polskim rynku zielone warzywo Kalerosse™ będące połączeniem brukselki i jarmużuMarka Fit&Easy jako pierwsza w naszym kraju wprowadza Kalerosse™ na  rynek. Nowe warzywo kalerosse™ to połączenie brukselki i jarmużu, a jego powstanie to wynik 15 lat pracy nad naturalnymi krzyżówkami roślin. Inspiracją do stworzenia tego oryginalnego warzywa, była chęć odkrycia niezwykle uniwersalnego, subtelnego w smaku, prostego w przygotowaniu i wszechstronnego kulinarnie produktu. Dokładnie taki efekt został osiągnięty! Dzięki tradycyjnym metodom krzyżowania nasion, bez ingerencji w materiał genetyczny, bez udziału GMO i sztucznych składników, udało się stworzyć nowatorskie i wyjątkowo pyszne „kapustki”! Kalerosse™ zachwyca miłośników warzyw na całym świecie, ciesząc się wielką popularnością zarówno w Stanach Zjednoczonych, gdzie od 2012 r. znane jest jako „Kalettes”. Znalazło też licznych wielbicieli w Holandii, Szwajcarii, Niemczech, Skandynawii i Wielkiej Brytanii. Warzywo doceniane jest nie tylko przez konsumentów, lecz także przez znawców i degustatorów, a w Berlinie, na targach Fruit Logistica Innovation Award 2013, zdobyło 3 miejsce pod kątem innowacyjności w międzynarodowym sektorze produktów rolnych.


Kalerosse™ jest świetne do spożycia solo - po blanszowaniu, jako składnik sałatki warzywnej, bądź też jako wysoko odżywcze smoothie albo mus. Te dwie ostatnie pozycje przygotowałam ostatnio. Do tej smakowitej bomby warzywno-owocowej użyłam: Kalerosse™, pomarańcze, mandarynki i jabłka oraz przefiltrowaną wodę. Wszystko blendowałam i gotowe :)


Maciuś z nami popijał sobie na drugie śniadanko smoothie, natomiast Bartuś zajadał w postaci musu. Powiem tak - nie ma dnia, abyśmy nie jedli warzyw i owoców. 

Kalerosse™ również dołączone jest do naszego rodzinnego menu i szybko z niego nie zrezygnujemy! Tym bardziej, że jest do nabycia za niecałe 6 zł, w przezroczystych i hermetycznie zamkniętych woreczkach z logo Fit&Easy. Polecamy :)

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly