emailFB instagram

10 października 2016

DermoFuture Precision, Regenerująca kuracja z witaminą C

To nie nowość, że bardzo lubię używać serum. Zwłaszcza wtedy, kiedy wiem, że jego działanie przynosi korzystne działanie. kiedyś używałam serum bezpośrednio na cerę po jej dokładnym oczyszczeniu. Działało całkiem dobrze, jednak odkąd mam w swoim posiadaniu dermoroller, to używam serum tylko i wyłącznie po ówczesnym jego zastosowaniem, aczkolwiek wtedy jest dużo lepsze jego działanie. Taka domowa mezoterapia działa korzystnie na moją cerę. Przez ostatni czas używałam regenerującą kurację z witaminą C i dziś kilka słów o niej. 

Pojemność: 20 ml / Cena: ok 34 zł
Intensywnie regenerująca kuracja z witaminą C o najwyższym, bo aż 30% stężeniu. Dodatkowo znalazły się w niej arbutyna, kwas hialuronowy, wyciąg z gorzkiej pomarańczy oraz gliceryna. Wysoko wyselekcjonowane i odpowiednio połączone składniki gwarantują: rozjaśnienie, regenerację zniszczonej skóry, zmniejszenie skłonności do przebarwień i piegów, zwiększenie elastyczności, ochronę przed wolnymi rodnikami, spowolnienie procesów starzenia oraz uszczelnienie naczyń krwionośnych.

Serum jest umieszczone w szklanej buteleczce z ciemnego szkła o pojemności 20 ml. Dzięki temu, że jest umieszczone w ciemnej buteleczce, zachowują się na wiele dłużej jego cenne właściwości. Posiada konsystencję wodnisto-żelową oraz ma transparentną barwę.  Jest bezwonne.Po ponad miesięcznej kuracji przy częstotliwości używania 1/tydzień, mogę śmiało stwierdzić, że bardzo dobrze niweluje pojawiające się zaskórniki, nie zapycha, nie powoduje żadnego uczulenia ani nie podrażnia, wyrównuje koloryt cery i dostarcza skórze dawkę witalności. Jestem z niego bardzo zadowolona i z pewnością sięgnę po niego jeszcze nie raz. Aby utrzymać ten efekt będę kontynuowała zabiegi, bo przy systematyczności przynoszą bardzo dobre efekty! :)

Mieliście już do czynienia z mezoterapią igłową albo z tym serum?

Owe serum testowałam dzięki Michałowi
 prowadzącego Twoje Źródło Urody.

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly