emailFB instagram

19 sierpnia 2016

Vialise, Naturalne serum antycellulitowe

Cellulit tak jak nie pojawia się nagle, tak też nagle nie znika. Ma on ma różne fazy. Tej początkowej, na pierwszy rzut oka nie widać. Dopiero gdy uciśniesz skórę, najlepiej na udzie, dwoma palcami i lekko pociągniesz ją do góry ujawniają się grudki i nierówności. Gdy na tym etapie zaczniesz działać, masz spore szanse na wygraną. W drugiej fazie nierówności skóry widać już gołym okiem, szczególnie gdy siedzisz na czymś twardym. Etap trzeci cellulitu jest widoczny niezależnie od pozycji i oświetlenia. Tak czy siak trzeba z nim walczyć, jeżeli chcemy mieć zgrabną sylwetkę. Walka jest nie zawsze równa, bo musimy naprawdę dużo poświęcić czasu, aby zapracować na piękne ciało. Nie tylko ćwiczenia i odpowiednia dieta są ważne na tym etapie. Dobór odpowiednich kosmetyków, które przyspieszą zewnętrznie pozbyć się pomarańczowej skórki jest równie ważne. Przez ostatni czas do swoich ćwiczeń oraz zbilansowanej diety połączyłam z Vialise, naturalnym serum antycellulitowym

VIALISE serum antycellulitowe: oparte na naturalnych składnikach, nie zawiera parabenów, silikonów, barwników, sztucznych substancji zapachowych i emulgatorów PEG. Nagromadzony na ciele cellulit można skutecznie zwalczyć jedynie naturalnymi środkami. Taki właśnie jest Vialise – rewolucyjne serum na cellulit, dzięki któremu pozbędziesz się cellulitu. Co ważne, już nigdy więcej nie zobaczysz go na swoich udach czy pośladkach. To najnowszy, przebadany preparat, który przenika wprost do komórek tłuszczu i cellulitu niszcząc je. Tylko działaniem od wewnątrz jesteś w stanie odnieść sukces. W ciągu zaledwie 30 dni możesz odzyskać pewność siebie, cieszyć się atrakcyjnym ciałem, którym będziesz chciała pochwalić się na basenie czy plaży. To wszystko dzięki unikalnej formule nowego preparatu, który zawiera wyłącznie substancje pochodzenia naturalnego mające właściwości antycellulitowe.

Serum jest zamknięte plastikowej białej butelce o pojemności 200 ml ze sprawnie działającą pompką. Pompka posiada dość duży otwór, aby serum bezproblemowo dozowało się na ciało. 


Serum Vialise to połączenie kremu z żelem. Jest bezbarwne i bezzapachowe. Jego skład jest oparty na składnikach naturalnych, które służą naszemu ciału w sposób zwalczający cellulit. 

Tak, jak pisałam serum jest obecnie moim kompanem wraz z połączeniem zbilansowanej diety oraz ćwiczeń, jakimi co drugi dzień forsuję się. Łatwo nie jest, ale efekty widzę co jakiś czas gołym okiem. Cellulit, jaki miałam jest na chwilę obecną niewidoczny. Obecnie robię również ćwiczenia modelujące sylwetkę, aby ciało znów nabrało delikatnych wzmocnionych mięśni. Dodatkowo skóra stała się napięta w partiach pośladków i dolnej partii ud. O nawilżenie ciała dbam już od dawna, więc z tym raczej problemu nie miałam. Moja walka nie jest jeszcze zakończona, by uzyskać upragniony efekt. Serum na stronie producenta http://pl.vialise.com/ można nabyć za 199zł. Jeżeli borykacie się uciążliwym cellulitem, to zachęcam do nabycia preparatu opartego o naturalne składniki, które Was z pewnością nie uczulą oraz nie podrażnią. Polecam! :)

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly