emailFB instagram

17 sierpnia 2016

Tenex, Dermofuture Precision, Intensywnie wygładzający eliksir pod oczy

Jedną z ważniejszych zasad podczas doboru kremu lub serum pod oczy jest to, że nie dobieramy go odpowiednio do wieku, lecz tylko do indywidualnych potrzeb naszej skóry. Zawsze dobieramy go po ówczesnym zapoznaniu się z potrzebami naszej skóry. Gołym okiem zobaczymy zmarszczki lub kurze łapki. Ba! Nawet podpuchnięte oczodoły. Obecnie od dłuższego czasu nasz Bartuś ząbkuje. U niego każdy wychodzący ząbek daje mi w kość, zwłaszcza w nocy. Przebudza się, pomimo tego, że jest najedzony. Zdarza się przespać mu się całą noc, nawet kilka pod rząd. Jednak są to sporadyczne nocki. Tak czy inaczej, aby wyglądać w miarę dobrze, muszę stosować dobry krem pod oczy oraz dopieszczam swoją skórę intensywnie wygładzającym eliksirem pod oczy


INTENSYWNY ELIKSIR wyrównuje poziom nawilżenia skóry oraz zapobiega nadmiernej utracie wody. Produkt niweluje sińce i przebarwienia pod oczami, wzmacnia naczynia krwionośne i zwiększa elastyczność skóry. Cienie pod oczami natychmiast stają się mniej intensywne, a skóra wokół oczu widocznie bardziej rozświetlona. Składniki aktywne, takie jak ekstrakty z kawioru, silnie oddziałują na regenerację, odbudowę i powstrzymanie procesów starzenia się skóry wokół oczu. Ekstrakty z jedwabiu pobudzają produkcję kwasu hialuronowego, substancji naturalnie obecnej w organizmie, niezbędnej do tego, by skóra mogła pozostać zdrowa, sprężysta i idealnie nawilżona. Wraz z wiekiem nasza skóra zaczyna tracić jędrność i elastyczność. Naszej szczególnej uwagi wymaga wtedy zwłaszcza wrażliwa skóra okolic oczu, jest ona bowiem cienka, praktycznie najcieńsza na całej twarzy, bardziej wrażliwa i bardziej podatna na alergie niż skóra w innych częściach ciała. Produkty przemiany materii nie przepływają do naczyń chłonnych, lecz gromadzą się w gąbczastej strukturze tkanki łącznej, tworząc tzw. worki pod oczami. Podczas mrugania czy też mrużenia oczu skóra jest praktycznie w ciągłym ruchu. Wszystko to przyczynia się do powstawania zmarszczek mimicznych, czasami określanych mianem „kurzych łapek”. Zwalcz objawy przedwczesnego starzenia się skóry wokół oczu, rozświetl swoje spojrzenie ELIKSIREM o działaniu odmładzającym i rozjaśniającym okolice oczu. Już po 28 dniach stosowania widoczność cieni pod oczami wygląda na zmniejszoną, a linie, drobne zmarszczki i oznaki zmęczenia w okolicy oczu na zredukowane.

Intensywnie wygładzający eliksir pod oczy jest umieszczony w plastikowym opakowaniu przypominającym strzykawkę o pojemności 10 ml. Również aplikacja działa niczym strzykawka. Wystarczy nacisnąć, a z drugiej strony wydobywa się na zewnątrz wypełniacz. Konsystencja wypełniacza jest lekka i żelowa w kolorze śnieżnobiałym. Jest bezzapachowa. 


SKŁAD:


Używam go ponad dobry miesiąc codziennie rano. Dobrze wchłania się w skórę pod oczami. Delikatnie go wklepuję. Mimiczne zmarszczki są nadal, jednak w dużym stopniu zmniejszyły się cienie pod oczami oraz uległy redukcji wory pod oczami. staram się również wypoczywać w dzień, kiedy Bartuś nie daje mi się wyspać w nocy. Ale jestem dobrej myśli, że jesteśmy bliżej niż dalej, więc póki co jeszcze trochę i uporam się na dobre z tym. Najważniejsze jest to, aby dbać o skórę pod oczami jak najszybciej, zapobiegając późniejszym zmianom, które mogą zostać na dobre i dłużej może wówczas potrwać ich redukcja. Wszystko leży w naszej dobrej woli czy chcemy wyglądać estetycznie. Ja bynajmniej sięgam po dobre jakościowo produkty, które wiem, że mi pomagają. Słucham siebie i swoich potrzeb, więc wiem dobrze na czym stoję. Zależy mi na tym, aby dobrze wyglądać. Eliksir mi pomaga, bo widzę różnicę. Do dnia dzisiejszego mam go jeszcze trochę, więc podejrzewam, że starczy mi go jeszcze na co najmniej 1,5 tygodnia. Stacjonarnie jeszcze go nie widziałam u nas, ale online możecie go nabyć za niecałe 30 zł. Cena godna jego jakości! Polecam :)

Wypełniacz testowałam dzięki Michałowi
 prowadzącego Twoje Źródło Urody.


Aneczka 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Printfriendly