emailFB instagram

20 lipca 2016

Ruby Wing, Lakiery solarne | Sweet Rose, Fate i Wanted Dead Or Alive

Przez ostatni czas zaczęłam eksperymentować z lakierami do paznokci, co bardzo spodobało mi się. Jednak z racji tego, że wybieram lakiery, które w pewien sposób zwracają na mnie swoją uwagę -  musi je to coś wyróżniać. Takie są właśnie lakiery solarne Ruby Wing. Dotychczas nie spotkałam się z nimi i zaciekawiły mnie, czy rzeczywiście w słońcu zmieniają odcień, jaki nadał im producent. Przez ostatni tydzień sprawdziłam to. Czekałam na słoneczko, bo z pogodą u nas jest ostatnio różnie. Udało mi się wszystko uwiecznić na fotkach. Zobaczcie sami... 


Lakiery Ruby Wings charakteryzuje to, że zmieniają kolor pod wpływem działania promieni słonecznych. Z pośród szerokiej gamy kolorów znalazły się u mnie typowo letnie odcienie, które każdy z osobna posiada swoją intrygującą nazwę - Sweet Rose, Fate oraz Wanted Dead Or Alive.Każdy z lakierów jest umieszczony w szklanej transparentnej butelce o pojemności 15 ml oraz posiada cienki pędzelek. Kolory mają bardzo dobrą pigmentację. 
U mnie spokojnie wystarczyło dwie wartswy lakieru na paznokciach, by porządnie uwiecznić go na conajmniej kilka dni. Nie używałam top coatu, by sprawdzić jakość lakierów. Każdy z nich utrzymuje się conajmniej 3-4 dni. Więc wynik jest całkiem ok. Podejrzewam, że z Top coatem byłby lepszy wynik. Do każego lakieru jest dołączona informacja, jak wygląda odcień po wyjściu na słoneczko. Początkowo myślałam, że to taki bajer, który może chwilę utrzyma się. Jednak taki sam czas odcień lakieru nie zmienia go, dopóki jesteśmy na słoneczku. I wiecie co? Spodobały mi się :)) Poniżej zestawienie lakierów w pomieszczniu oraz na słoneczku, na tarasie :)


Lakiery wirtualnie możecie nabyć na stronie producenta za około 45 zł, jednak obecnie trwa promocja i można je nabyć za niecałe 41 zł. Z miłą chęcią wypróbuję jeszcze inne kolory z dostępnej szerokiej gamy kolorów! Widzicie różnicę? Są zdecydowanie ciemniejsze na słoneczku! Miałyście już z nimi do czynienia? :)

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly