emailFB instagram

27 czerwca 2016

Domowe brudy, na dobre rozgościły się u nas w mieszkaniu...

Uwielbiamy domowe bibeloty, które upiększają i nadają uroku mieszkaniu. Staram się dobierać tak dodatki, aby nie zagracały mieszkania. W pewien sposób udaje nam się to. Ostatnio dużo myśleliśmy o tarasie oraz sezonie typowo wakacyjnym no i wybraliśmy ze sklepu Domowe brudy ozdoby związane właśnie z klimatem wszelkiego rodzaju tarasowego chillout'u :) 


Drabinka kwietnik. Kiedy ją zobaczyłam na stronie firmy, to zakochałam się w niej po uszy! wybrałam wersję jasną, bo nasz taras jest jasny. Nie chciałam odbiegać kolorem. Wykonana stabilnie jest ozdobą naszego tarasu. Jest piękna!Lampion ogrodowy to kolejna ozdoba na naszym tarasie. Wykonany ze szkła dymnego może być ozdobą tarasu, salonu a równie dobrze ogrodu. Tuż o zmroku przy zapalonym lampionie taras jest naprawdę uroczy! 

Szklane kubki ze słomką. Na dzień dzisiejszy dostrzegam je u wielu osób. Są bardzo wygodne do shake'ów, soków czy domowych jogurtów z owoców sezonowych, albo też drogocennych w witaminy smoothie. Bez problemu można je myć w zmywarce. U nas jedynie z nich Bartuś nie korzysta, bo jeszcze jest maleńki. Ale spoko - już czeka na niego. Nasz Maciuś uwielbia w nich pić domowe jogurty i z chęcią częstuje nimi swoich kolegów, kiedy do  niego przychodzą pobawić się :) 


Lampa stołowa to kolejny przedmiot, który stoi u nas w mniejszym pokoju. Lampa posiada drewniany stojakiem wykończony w stylu decoupage. Okrągły i lniany abażur z modnym napisem dodaje lampie uroku. W sam raz tuż po zmroku... 


Koronkowa osłonka na doniczki zmieniła całkiem inaczej wygląd naszych storczyków na parapetach. Jest wykonana z białych nici oraz stabilnie usztywniona nadaje uroku kwiatom.
Taki asortyment możecie znaleźć właśnie w świeżo zaistniałej stronie Domowe brudy oraz na ich koncie Instagram.  Dla mnie osobiście nigdy dość takich dodatków. Każdy z nas może z pewnością znaleźć odpowiednie i estetyczne dodatki, które nadadzą mu przyjemnego wyglądu każdemu wnętrzu naszym czterech kontom. 

A Wy lubicie tego typu dodatki do swoich mieszkań ?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly